کد خبر: 55823تاریخ انتشار : 17:56:15 - چهار شنبه 28 دسامبر 2016

در حاشیه مراسم پاسداشت حماسه حضور و بصیرت؛

از شعر خوانی حماسی شاعر انقلابی تا زیر پا گذاشتن پرچم آمریکا و اسرائیل از سوی فومنی ها/فتنه چون شرش به عاشورا رسید،دست حق هشت و نه دی آفرید

شب گذشته در هنگام برگزاری مراسم پاسداشت حماسه بصیرت و حضور که به مناسبت فرارسیدن سالروز قیام تاریخی ملت ولایتمدار ایران در 8 و 9 دی 88 بر علیه جریان فتنه برگزار شده بود حواشی جالبی مشاهده شد که انعکاس آن خالی از لطف نمی باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ شب گذشته در هنگام برگزاری مراسم پاسداشت حماسه بصیرت و حضور که به مناسبت فرارسیدن سالروز قیام تاریخی ملت ولایتمدار ایران در 8 و 9 دی 88 بر علیه جریان فتنه برگزار شده بود حواشی جالبی مشاهده شد که انعکاس آن خالی از لطف نمی باشد.در ابتدا شعرخوانی سید صدرالدین صبوری از شاعران انقلابی شهرستان فومن در ارتباط با فتنه سال 1388 تشویق حضار جلسه را به همراه داشت.
که اشعار قرائت شده وی به شرح ذیل می باشد:

فتنه ای 88 ایجاد شد/زین عمل دشمن بسی دلشاد شد/هشت ماه شادی زکشور رخت بست/داغ ننگ بر پیشانی خاصان نشست/دشمنان انقلاب راضی شدند/شیر گشتند و بهر ما قاضی شدند/ادعای یک تقلب شد کلید/این همه بلوا پی اش آمد پدید/یازده میلیون اختلاف رای بود/ادعاشان جز دروغ چیزی نبود/جمع شیطان بزرگ و انگلیس/آن طرف هم غاصبان کیسه لیس/منتظر تا پاشیده این کشور شود/انقلاب از اندرون پرپر شود/سلطنت خواه و منافق در خفا/متحد تا بر کنند بنیاد ما/فکر احمق ها که گرجستانست این/مهد شیران و دلیران هست این/در غبار فتنه یک عده خواص/بر شعور خود زدند تیر خلاص/پا چو روی خط قرمزهایمان بگذاشتند/پرده از راز براندازیشان برداشتند/بی حخیائی بیشه خود ساختند/عکس رهبر بر زمین انداختند/مرگ بر اصل ولایت گفته شد/میهن از اعمالشان آشفته شد/خون،دل رهبر شد از کردارشان/لعن بر رفتار و بر گفتارشان/خاطره گویان به هنگام قرار/لب فرو بستند وقت اضطرار/خطبه های رهبری اعجاز کرد/مشت های دشمنان را باز کرد/این عمار از علی آمد به گوش/ملت بیدار دل، باید به هوش/ای خواص بی بصیرت رد شدید/همره روباه و گرگ و دد شدید/ملت اما چون همیشه سربلند/حفظ کردند میهن از شر و گزند/فتنه چون شرش به عاشورا رسید/دست حق، هشت و نه دی آفرید/پرچم سرخ حسین چون پاره شد/موج وحدت در وطن یکباره شد/بانگ لبیک یا حسین پیچیده شد/این بساط فتنه هم برچیده شد/آتش هشتاد و هشت با هشت دی خاموش شد/صورت بازیگران فتنه هم مخدوش شد/هشت دی خود انقلابی دیگر است/فصل بیعت با حسین و رهبر است/هشت دی لطف خداوند است و بس/ای امام منتظر فریاد رس/هشتم دی جلوه ایمان ماست/افتخار مردم گیلان ماست/بر بصیرت تاکید دارد رهبری/وقت غفلت نیست باید فرمان بری

شایان ذکر است در این مراسم با قرار دادن پرچم آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب در ورودی مسجد بالامحله فومن، فومنی ها پرچم آمریکا و اسرائیل که به تعبیر حضرت امام خمینی(ره) به ترتیب شیطان بزرگ و غده سرطانی می باشند را زیر پا گذاشتند.

dscf5132 dscf5140 dscf5144 dscf5146 dscf5152 dscf5155 dscf5157 dscf5169 dscf5176 dscf5177 dscf5186 dscf5187 dscf5190 dscf5214 dscf5215 dscf5217 dscf5218 dscf5219 dscf5220 dscf5222 dscf5225 dscf5238 dscf5239 dscf5244 dscf5246 img_8915 img_8921 img_8925 img_8929 img_8932 img_8935 img_8937 img_8938 img_8940 img_8998 img_9000 img_9002 img_9009 img_9022

 

 1. شهروندعادی گفت:

  خوب است برخی جوانان جویای نام واحیانا”نان، که بازیرپاگذاشتن پرچم یک کشورسلفی می گیرند!! بدانند: که پرچم هرکشوردردنیا(بجزرژیم جعلی اسراییل که اصلاکشورمحسوب نمی گرددوموردبحث ومناقشه مانیست )نمادوحدت ،ملیت وغرورملت آن کشوربوده وربطی به عملکرددولتها وسیاستهای غلط آنهاندارد،اگردوستان دست اندرکارمراسم بجای برخی کارهای احساسی کمی درتارخ مطالعه می فرمودند،متوجه می شدنددرروی پرچمی که زیرپای مردم گذاشته وبرخی ازمردم بااکراه ازآن ردمی شدند(چون راه دیگری برای ورودبه مسجدنداشتند!!؟) 52 ستاره به مثابه 52ایالت بزرگ وکوچک امریکاوجوددارد که پس ازجنگهای خونین داخلی سالهای دراز گذشته آن کشور،مردم پیرامون همین پرچم گردآمده وکشورمتحدی رابنانهادندمی باشدوبه همین دلیل ازسالهای خیلی دور درکشورهای معترض به دولت امریکا وقتی قرارهست ازسیاستهای آن کشور ابرازانزجارشود((عروسک عموسام ))که نمادجنگ طلبی دولتهای مختلف امریکابوده به آتش کشیده می شودکه بااینکاربه ملت کشورامریکاکه مسوولان ماهمواره اظهارداشته انددشمنی باآنها نداشته وندارند وطرف دعوای مابادولتمردان وسیاستهای آن کشورمی باشدنیزتوهین نشده ویک ملت280میلیونی راازکارمان ناراحت نمی ساختیم…

 2. ناشناس گفت:

  امام راحل فرموده بود : ما امریکا را زیر پا میگذاریم . امریکا از هر فرصتی برای تحقیر و توهین به ما ومقدسات ما استفاده می کند . ما هم به این وسیله نفرت خود را از امریکا نشان می دهیم و به فرمان امام راحل عمل می کنیم .

 3. مجتبي گفت:

  ١. از نظر اسلام جمع بین دوستی و محبت نسبت به خدا، با دوستی و محبت نسبت به دشمنان خدا، در یک دل ممکن نیست.
  در آیه 22 سوره مبارکه مجادله چنین آمده است:
  « لَّا تَجِدُ قَوْمًا یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ یُوَادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ»
  هیچ قومی را که ایمان به خدا و روز قیامت دارند، نمی یابی که با دشمنان خدا و رسولش دوستی کنند.

  ٢. یکی از مهمترین خصیصه های مؤمن مسئله« حب و بغض فی الله و لله» است. یعنی مومن باید در راه خدا و برای خدا عده ای را دوست بدارد و با کسانی دشمنی کند.
  در روایات رسیده از ائمه (ع) آمده است: «هل الدین الا الحب و البغض» یعنی دین چیزی جز« حب و بغض» نیست. دین، چیزی جز« تولی و تبری» نیست.

  ٣.
  طبق فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب ما با ملت آمریکا مشکلی نداریم، آنچه مشهود است، این است که امروز پرچم های آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب بعنوان نماد استکبار، ظلم و تحقیر ملت ها و مستضعفان جهان شناخته می شوند، پس کسانیکه به بهانه های واهی از زیر پا گذاشتن نمادهای استکباری خودداری می کنند در واقع خواسته و ناخواسته اهداف استکبار را دنبال می کنند و به خواسته آنها تن می دهند.

  ٤.یا مسلمان باش یا کافر، دو رنگی تا به کی؟!
  رسم عاشق نیست با یک دل، دو دلبر داشتن

  یا اسیر بند جانان باش، یا در بند جان
  زشت باشد عروسی را دو شوهر داشتن