کد خبر: 55814تاریخ انتشار : 0:14:27 - سه شنبه 27 دسامبر 2016

در جلسه 152 شورای شهر فومن؛

علیزاده: ایستگاه سی ان جی شماره2 در دهه فجر به بهره برداری می رسد/ ابراهیمی: از شهردار طرح سوال خواهم کرد

جلسه 152 شورای اسلامی شهر فومن به ریاست شاهین علیزاده برگزار شد که وی از بهره برداری ایستگاه سی ان جی شماره 2 فومن در دهه فجر خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ جلسه 152 شورای اسلامی شهر فومن به ریاست شاهین علیزاده برگزار شد که وی از بهره برداری ایستگاه سی ان جی شماره 2 فومن در دهه فجر خبر داد.
شاهین علیزاده در ابتدای جلسه اظهار داشت: همکار عزیزمان آقای سید نورالدین نعمتی به دلایل درمانی صدمات باقیمانده از جنگ تحمیلی هفته گذشته از ریاست شورا استعفا دادند که جا دارد از مدیریت ایشان تشکر و قدردانی نماییم.
رییس شورا گفت: در این جلسه به مسایل شهری و نامه ها می پردازیم و امید داریم شاهد این باشیم که شهر فومن پررونق تر باشد و به جایگاه واقعی خود که مطالبه شهروندان محترم است برسد.
وی افزود: از شهردار خواهشمندیم که کارهایی نهایی جایگاه سی ان جی شماره 2 را انجام دهند البته جلسه ای با ریاست شرکت پخش فرآورده های نفتی در فرمانداری فومن برگزار شد که ان شاالله سعی خواهد شد تا دهه مبارک فجر این جایگاه به بهره برداری برسد و خواهشمندیم هر چه سریعتر مشکلات رفع گردد تا درآمدزایی و خدمات رسانی گردد.
شاهین علیزاده گفت: از مجموعه شهرداری تقاضا داریم به مسئله پاک سازی و نجات شهر فومن از سگ های ولگرد بپردازند زیرا این خواسته شهروندان است.
رییس شورا با اشاره به آب گرفتگی ها گفت: پیرو بارندگی اخیر سر ریز در خیابان آیت الله کاشانی نداشتیم اما برخی مکان ها هنوز درگیر هستند مانند کوچه مدرسه امام جعفر صادق در دخانیات که آب گرفتگی دارد و شهرداری همت نماید و کاری انجام دهد تا شاهد چنین بحرانی نباشیم البته در مولوی، حاجی آباد، کاشانی و افتخاری دیگر آب گرفتگی مشاهده نمی شود.
وی افزود: آسفالت معابر در خیابان شهید شکوری و ارتباطی های خیابان امام و کوچه شهید احمدی در حاجی آباد بسیار خراب است و بخش هایی از آسفالت معابر امامبر نیز باقی است.
وی افزود: امامبر و مرادیان پیاده رو سازی در حال انجام است و البته باید تلاش نماییم تا به جایگاه واقعی فومن برسیم هرچند که کمبود اعتبارات داریم زیرا این دغدغه اعضای شورا است.
*در ادامه جلسه پیشنهاد مالک ملک مورد نظری که 3 میلیارد جریمه و عوارض به شهرداری بدهکار بود مطرح شد که مالک درخواست تهاتر 90متر از طبقه پایین و بالا را کردهه بود که با 5 رای تصویب شد.
*در ادامه آیین نامه برخورد با احشام سرگردان با 5 رای تصویب شد.
*در ادامه صورتجلسه شورای فرهنگ عمومی در خصوص ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر فومن مطرح شد.
*همچنین مقرر شد در جلسه آینده شورا چندین نفر از بازاریان بازارچه سردارجنگل جهت توضیحات و گفت و گو در جلسه حضور یابند.
*مختار ابراهیمی نیز با تشکر از سید نورالدین نعمتی رییس قبل شورا و آرزوی سربلندی برای شاهین علیزاده رییس جدید شورا گفت: چندین مورد تذکر دارم که فعلا شفاهی و سپس در قالب طرح سئوال از شهردار می خواهم.
نایب رییس شورا گفت: منافع اقتصادی شهر برای همه ما مهم است، در خصوص بازار گله و شکایت زیاد است، عوامل ترافیکی خودروها را به حاشیه شهر هدایت می کنند که قرار شد آسیب شناسی شود زیرا هدایت خودروها به سوی خارج شهر صورت می گیرد و یکی از دلایل جایگاه های سوخت گیری است که ان شا الله باید سعی شود جایگاه سی ان جی شماره 2 با 8 نازل هر چه سریعتر به بهره برداری برسد و همچنین پل حاجی آباد نیز که دارای 2 میلیارد اعتبار است و 90 درصد کار انجام شده است باید هر چه سریعتر افتتاح گردد و همچنین باید پیگیر پل ورودی نیز باشیم.
مختار ابراهیمی گفت: شهردار به عنوان مسئول باید از منافع حمل و نقل عمومی دفاع نماید و چگونه برون شهری وارد درون شهری شده است. وی گفت: حاجی آباد یک ملاقه شن ریزی صورت نگرفته است و همچنین ورودی شهر از سمت قلعه رودخان، کارگر، ابوذر، میثم تمار و شهرک امام که دارای 2 سالن ورزشی است بسیار اسفناک است و همچنین امامبر، حاجی آباد، کوی فرهنگیان، شهربیجار و … نیز اینگونه است. وی افزود: از شهردار طرح سوال خواهم کرد.
در پایان جلسه جمعی از رانندگان تاکسی به جهت تصمیم اخیر شورای ترافیک فرمانداری شهرستان فومن مبنی بر جابجایی ایستگاه ها در جلسه شورا حضور یافتند.
/خبرنگار: ابراهیم فلاح