کد خبر: 55758تاریخ انتشار : 14:28:15 - یکشنبه 25 دسامبر 2016

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:

ملت ایران نه تنها از روی پرچم استکبار بلکه از روی خود استکبار عبور می‌کند

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه به طرفداران فتنه و فتنه‌گران توصیه می‌کنیم که آگاه و با بصیرت باشند، گفت: ملت ایران نه تنها از روی پرچم استکبار بلکه از روی خود استکبار به‌راحتی عبور می‌کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم؛ولی داداشی  با اشاره به اینکه 9 دی حماسه عظیم و تاریخی مردم ایران در پشتیبانی از ولایت است، اظهار داشت: اگر حرکت یکپارچه مردم در 9 دی سال 88 اتفاق نمی‌افتاد به طور حتم دشمن اهداف شومی در کشور پیاده می‌کرد.

وی با بیان اینکه اگر حماسه و حرکت پرشور و بی‌نظیر مردم در 9 دی نبود شاید وضعیت کنونی ایران همانند کشورهای افغانستان، یمن و سوریه بود، تصریح کرد: دشمن دسیسه‌های عظیمی را در آن دوران ملتهب برای کشور برنامه‌ریزی کرده بود.

نماینده مردم آستارا در مجلس، امنیت پایدار حاکم بر ایران اسلامی را زبانزد تمامی دنیا عنوان کرد و افزود: دشمن با وسیله قرار دادن افراد فریب‌خورده داخلی در نابودی امنیت کشور تلاش داشت.

داداشی با تاکید براینکه مردم ایران همواره با بصیرت و هوشیار هستند، خاطرنشان کرد: فتنه‌گران 9 دی ماه 88 با شکست بزرگ مواجه شدند و مردم به دنیا اثبات کردند که در تمامی دوران پشتیبان ولایت هستند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه همواره به طرفداران فتنه و فتنه‌گران توصیه می‌کنیم که آگاه و با بصیرت باشند، تاکید کرد: برخی از افراد در کشور به‌واسطه مسائل مختلف تنها به‌دنبال ایجاد حاشیه و تنش در کشور هستند.

نماینده مردم آستارا در مجلس با تاکید براینکه به افراد مذکور توصیه می‌شود که به تنش‌ها و حاشیه‌ها دامن نزنند، تصریح کرد: مردم با بصیرت و ولایی ایران اسلامی همواره در مقابل فتنه‌گران ایستادگی می‌کنند.

داداشی با اشاره به اینکه سالروز حماسه 9 دی با حضور پرشور مردم باید با شکوه‌تر از هر زمان دیگری در کشور و استان برگزار می‌شود افزود: دشمن و فتنه‌گران باید بدانند که مردم از حماسه‌ای که آفریدند تا پای جان محافظت و حمایت می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن و افرادی که دست طمع به انقلاب اسلامی را دارند باید به‌روشنی بدانند که هیچ جای پایی در کشور ندارند، افزود: گیل‌مردان و گیل‌زنان استان همانند 8 و 9 دی ماه سال 88 در سالروز گرامیداشت این ایام پرشور حماسه‌ای دیگر را در کارنامه درخشان خود ثبت می‌کنند.

نماینده مردم آستارا در مجلس با اشاره به اقدام ناپسند جمع آوری پرچم آمریکا و اسرائیل از صحن جهاد دانشگاهی گیلان در 16 آذر خاطرنشان کرد: افراد باید بدانند که ملت ایران نه تنها از روی پرچم استکبار بلکه از روی خود استکبار به راحتی عبور می کند.

انتهای پیام/

  1. شهروندعادی گفت:

    شعارکه کیلومترانداز نداره، تامی تونی شعاربده!!!