کد خبر: 55750تاریخ انتشار : 13:58:06 - یکشنبه 25 دسامبر 2016

مدیر حوزه علمیه فومن؛

حماسه ۹ دی دشمنان را از اهداف شومشان مأیوس کرد

مدیر حوزه علمیه فومن با بیان اینکه ۹ دی یک یوم الله برای انقلاب اسلامی بود، گفت: دشمن نتوانست معیارها و شاخص‌های خود را در قالب انقلاب سبز در کشور ما اجرا کند و به معنای واقعی کلمه مایوس شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از شبستان؛ حجت‌الاسلام ولی‌رضا قربانی، مدیر حوزه علمیه فومن با بیان اینکه تا زمانی روحیه انقلابی در ملت ایران وجود دارد و پایبند ارزش‌های اسلامی هستند، دشمن بیکار نخواهد نشست و توطئه‌های خود را انجام می‌دهد، اظهار داشت: دشمن از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به صورت شبانه‌روزی علیه مبانی نظام به طرق مختلف تلاش کرده است که انقلاب را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه هدف دشمنان به زمین زدن و از پای در آوردن ملت ایران است، افزود: غرب و به خصوص آمریکا در یک قرن اخیر ید طولایی در از بین بردن حکومت‌ها و انقلاب‌ها دارند.

مدیر حوزه علمیه فومن با بیان اینکه انتخابات 88 یکی از توطئه‌های دشمنان بود که سال‌ها بر روی آن برنامه ریزی کرده‌ بودند، گفت: دشمن همه سرمایه‌گذاری‌ ها و توان خود را برای این فتنه به کار گرفت تا ضربه نهایی را وارد کند و جامعه را به صورت جامعه چند قطبی در آورد و نظام مبتنی بر حکومت ولایت فقیه را از بین ببرد.

حجت‌الاسلام قربانی با بیان اشاره به سخنی از امام سجاد(علیه‌السلام) که «خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است»، تصریح کرد: دشمنان در فتنه 88 بزرگترین حماقت را کردند و روی خط قرمز همه مردم از یهودی و مسیحی تا شیعه پا نهادند و به امام حسین(علیه‌السلام) توهین کردند.

وی با بیان اینکه در فتنه 88، از قبل تا بعد از انقلاب یک خیزش عمومی در مردم ایران روی داد و همه مردم وارد عرصه شدند، خاطرنشان کرد: تظاهرات و راهپیمایی بزرگ و باشکوهی در مقاطع مختلف در کشور داشته‌ایم اما حماسه 9 دی جنسش با همه راهپیمایی‌ها فرق داشت.

مدیر حوزه علمیه فومن با بیان اینکه حضور پر شور مردم در حماسه 9 دی دشمن را سردرگم کرد، اظهار داشت: امام حسین(علیه‌السلام) کشور را بیمه کرد و مبانی انقلاب و دین در کشور مستحکم‌تر شد و دشمن به معنای واقعی کلمه مایوس شد.

حجت‌الاسلام قربانی با بیان اینکه 9 دی یک یوم الله برای انقلاب اسلامی بود، افزود: دشمن نتوانست معیارها و شاخص‌های خود را در قالب انقلاب سبز در کشور ما اجرا کند و با شکست روبه رو شد.

وی با بیان اینکه بعد از جریان 9 دی روند توطئه‌های دشمن تغییر کرد و به جای مداخله در کشور، بحث تحریمات همه جانبه و فلج کننده و تهاجمات فرهنگی و القای مفاسد را در پیش گرفته است، گفت: مردم و به خصوص نسل جوان باید با بصیرت خود در برابر توطئه‌های دشمنان قد علم کنند و حماسه باشکوهی رقم بزنند.

  1. روشن گفت:

    دورود خداوند بر روحانیت مبارز و اصیل و بر حاج آقا قربانی با بصیرت.