کد خبر: 55642تاریخ انتشار : 13:39:06 - دوشنبه 19 دسامبر 2016

فرماندار فومن؛

پروژه ۱۰۱ واحدی بنیاد مسکن فومن در دهه فجر افتتاح می‌شود

فرماندار فومن از بهره‌برداری پروژه ۱۰۱ واحدی بنیاد مسکن در دهه فجر خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری ۹۰ واحد مسکونی مددجویی توسط سپاه و کمیته‌ امداد به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  خبرگزاری شبستان از فومن، میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن ظهر امروز(29آذر) در جلسه شورای مشارکت‌های مردمی در محل فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه فلسفه وجود مسئولان خدمت رسانی به همه آحاد مردم است، اظهار داشت: خدمت به اقشار آسیب‌پذیر، کم‌درآمد و جامعه ایثارگری و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی از معنویت بیشتری برخوردار است.

وی با بیان اینکه در همه عرصه‌های نظام و انقلاب وقتی از مشارکت‌های مردمی استفاده شد، موفق ظاهر شدیم، افزود: با استفاده صرف از امکانات دولتی، موفیت‌های مطلوب و کافی کسب نمی‌شود.

فرماندار فومن با بیان اینکه موظف به خدمت‌رسانی به همه اقشار مردم هستیم، گفت: پروژه 101 واحدی بنیاد مسکن در دهه فجر افتتاح می‌شود.

مومنی‌زاده با بیان اینکه کمیته امداد با همکاری سپاه پروژه‌های خوبی را در دست اجرا دارد، تصریح کرد: 90 واحد مسکونی مددجویی در دست اجراsj که تعدادی به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال هم مابقی واحدها به اتمام می‌رسد.

وی با بیان اینکه برای تامین واحدهای مسکونی مددجویی بهزیستی هم باید تلاش‌های بیشتری در شهرستان صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: دهیاران در همه حوزه‌ها فعالانه حضور دارند و شاهد خدمات بی‌حد و اندازه آنها در همه زمینه‌ها بوده‌ایم.

فرماندار فومن با بیان اینکه همه کمک‌ها نباید مالی باشد و افراد می‌توانند از طرق مختلف مانند تامین مصالح ساختمان و .. کمک کنند، اظهارداشت: همه می‌توانند در حد توان خود کمک کنند تا مشکل مسکن مددجویی در روستاها حل شود.

پایان پیام/