کد خبر: 55364تاریخ انتشار : 15:51:23 - جمعه 16 دسامبر 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن:

در فتنه ۸۸ اوج بی بصیرتی را در کشور مشاهده کردیم/اصرار دارند فردی را منصوب کنند که خطوط فکریش با ایران اسلامی و رهبری منطبق نیست+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه فومن با تاکید بر بصیرت افزایی اظهار کرد :ما در فتنه ۸۸ اوج بی بصیرتی را در کشور مشاهده کردیم، به خودی حمله کردند و به دشمن امتیاز دادند این اوج بی بصیرتی بود.

به گزارش بهجت نیوز؛ فرمانده سپاه ناحیه فومن در همایش گفتمان ولایت که در حسینیه سپاه ناحیه فومن برگزار شد گفت: امروز رهبر معظم انقلاب به عنوان راهبر بزرگ جهان اسلام که به تنهائی در برابر انواع خدعه ها و نیرنگ های استکبار ایستادگی کرده اند و پرچم انقلاب را به دست دارند لذا ما در جبهه مقاومت همواره فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نصب العین خود قرار داده ایم.

 فرمانده سپاه ناحیه فومن با تاکید بر بصیرت افزایی اظهار کرد :ما در فتنه ۸۸ اوج بی بصیرتی را در کشور مشاهده کردیم، به خودی حمله کردند و به دشمن امتیاز دادند این اوج بی بصیرتی بود.

وی با اشاره به مسائل شهرستان تصریح کرد:اصرار دارند در شهرستان فردی را که حتی یک روز سابقه مدیریت در یک دستگاهی را نداشته است  و از همه مهمتر اصلا خطوط فکریش با ایران اسلامی و رهبری ما منطبق نیست منصوب کنند بعد ایشان چطور می خواهد سکان دار نهادی شود که بیش از چند هزار جوان و نوجوان در دل خودش دارد.

سرهنگ پاسدار میرزاپور با توجه به برگزاری این جلسات افزود: باید سعی در برگزاری چنین جلساتی داشته باشیم که منجر به روشنفکری و بصیرت افزائی جوانان می شود چرا که آگاهی از آنچه که در جامعه اتفاق می افتد و آنچه که در آینده رقم می زنیم نیاز جامعه ما و جوانان ماست.

وی با اشاره به جلسات اخیر شهرستان بیان داشت: برای عده ای جلسات حزبیشان و شام دهی با هزینه چندمیلیونی خیلی ارزش دارد ولی همایش ها و برنامه های ارزشی شهرستان برای آنها اهمیتی ندارد.

سرهنگ پاسدار میرزاپور با اشاره به انقلابی بودن و انقلابی ماندن تاکید کرد: انقلابی بودن و انقلابی ماندن برای ما بسیار اهمیت دارد و متاسفانه در انقلاب ما نیز برخی انقلابی بودند ولی انقلابی نماندند.

فرمانده سپاه فومن در پایان خاطر نشان کرد: امروز یکی از دغدغه های ما این است مگر می شود در یک محل و یا روستائی انقلابی باشد ولی بلندگو مسجد موقع اذان روشن نباشد پس چگونه باید ایمان انس بگیرد؟ لذا همه بدانند دشمن هدفش همین است در مساجد را ببندد.

img_8420 img_8421 img_8422 img_8423 img_8424 img_8425 img_8426 img_8429 img_8430 img_8431 img_8432 img_8433 img_8434