کد خبر: 55357تاریخ انتشار : 2:39:21 - جمعه 16 دسامبر 2016

بسیجی تکلیف گرا و ولایت مدار است

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن خاطرنشان کرد: بسیجی تکلیف گرا و ولایت مدار است و سلیقه ای عمل نمی کند لذا باید مطیع ولایت باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن در خصوص جایگاه بسیج در جامعه گفت:  لازم است که حرکت های تاثیرگذاری را داشته باشیم و لازمه این حرکت ها هم فهم صحیح از معنای بسیج است.

حجت الاسلام و المسلمین میرشمس حسینی: امروز مسئولیت دوستان در بسیج یعنی پیوسته به دنبال دغدغه ها رفتن و تلاش برای ارتقای کارآمدی نظام اسلامی و این مسئوله برای همه افراد یکسان است.

وی در ادامه بیان داشت: نگاه امام (ره) هم نگاه نظامی نبوده بلکه یک نگاه غنی از ارزش های اسلامی و  فرهنگ دینی بوده است و همان هم باعث شد ما در نبرد هشت ساله پیروز شویم چون ما در برابر دشمن نه به لحاظ  نیروی انسانی غالب بودیم و نه به لحاظ  ادوات نظامی بلکه همان روحیه معنوی و اخلاص عامل موفقیت ما بود.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن افزود: بسیج محل سوء استفاده برای موقعیت های اجتماعی نیست چون خون های زیادی ریخته شده است تا عزت اسلامی و دینی شکل گرفت.

حجت الاسلام حسینی با توجه به فرهنگ مهدویت و انتظار تصریح کرد: باید نگاه محوری و نگاه مبتنی بر این که بسیج باید زمینه ساز ظهور برای مهدی فاطمه (عج) باشد به بسیج داشته باشیم.

وی تاکید کرد: وقتی مقام معظم رهبری سالی را به نام امام علی (ع) نامگذاری کردند فرمودند بسیجی یعنی علی (ع) لذا قله معلوم شد و حالا ما باید ببینیبم چقدر توانسته ایم افراد و خودمان را به آن قله نزدیک کنیم متاسفانه نتوانسته ایم زیاد موفق بشویم.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن خاطرنشان کرد: بسیجی تکلیف گرا و ولایت مدار است و سلیقه ای عمل نمی کند لذا باید مطیع ولایت باشد.