کد خبر: 55104تاریخ انتشار : 0:03:45 - سه شنبه 13 دسامبر 2016

امام جمعه فومن

یکی از برکات انقلاب اسلامی اقامه نماز جمعه می باشد

امام جمعه فومن در ارتباط با تکمیل مصلی نماز جمعه این شهرستان گفت:یکی از برکات انقلاب اسلامی گردهمائی امت اسلامی در مراکز بزرگ مصلی های کشور و اقامه نماز وحدت آفرین جمعه می باشد که امری عبادی است و در واقع بیعت با قرآن و ائمه اطهار(علیهم السلام) و دین و دیانت می باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ امام جمعه فومن در ارتباط با تکمیل مصلی نماز جمعه این شهرستان گفت:یکی از برکات انقلاب اسلامی گردهمائی امت اسلامی در مراکز بزرگ مصلی های کشور و اقامه نماز وحدت آفرین جمعه می باشد که امری عبادی است و در واقع بیعت با قرآن و ائمه اطهار(علیهم السلام) و دین و دیانت می باشد.

حجت الاسلام صفوی اظهار کرد: مردم ولایتمدار شهرستان فومن هم نسبت به اقامه نماز جمعه اهتمام داشته اند و این امر تا کنون با حضور هشت امام جمعه در این شهرستان بر پا بوده است.اما مکان مناسبی تا کنون برای برای برپایی نماز جمعه در اختیار نداشته ایم.

وی تصریح کرد: قطعه زمینی در خیابان نماز جنب دفتر امام جمعه فومن در اختیار امام جمعه فومن بود که ما بنا را بر ساختن مصلی بزرگ نماز جمعه فومن نهادیم و تا کنون موفق شدیم در فاز اول حدودا 80 درصد با کمک خیرین و عموم نمازگزاران جمعه پیشرفت فیزیکی داشته باشیم و البته در حاضر هم کارگران برای تکمیل مصلی فومن مشغول هستند.

امام جمعه فومن افزود: حدودا یک سال است که سازه های مصلی فومن نصب شده و در این مدت پیشرفت فوق العاده ای داشته ایم لذا برای تکمیل مصلی از همه مومنین و مومنات می خواهیم کمک کنند تا بتوانیم بزودی نماز جمعه فومن را در مصلی جدید شهرستان اقامه کنیم.