کد خبر: 55093تاریخ انتشار : 19:58:13 - دوشنبه 12 دسامبر 2016

نمایشگاه کتاب رشت با ۵۰درصد تخفیف در مجتمع فرهنگی خاتم الانبیاء افتتاح می شود

مدیر برگزاری نمایشگاه کتاب رشت خبر داد: از ۲۱ آذر ماه نمایشگاه کتاب رشت با ۵۰ درصد تخفیف در مجتمع خاتم الانبیا آغاز به کار می کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از 8 دی؛رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت اظهار داشت: برای گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی با توجه به استقبال مردم فرهیخته و کتاب دوست گیلان، برگزاری چنین نمایشگاه هایی اقدامی برای دسترسی آسانتر شهروندان به کتاب، باشرایطی مناسب است.

محمد حسن پور با اشاره به تنوع موضوعات و تعدد انتشارات شرکت کننده در این نمایشگاه افزود: کتابهای تاریخی درباره گیلان و گیلان شناسی و جریان نهضت جنگل، همچنین مطالب متنوع داستانی و کتابهای ویژه کودک و نوجوان از مزایای نمایشگاه است.
بهادر شرف خانی  مدیر مسئول برگزاری نمایشگاه نیز از شرکت پخش راونیز  که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری و سازمان اجتماعی، فرهنگی، ورزشی شهرداری رشت اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب نموده است خبر داد و گفت: با توجه به تخفیف ۵۰ در صدی و نیمه رایگان بودن به نسبت قیمت پشت جلدکتابها،ازاقشارمختلف شهروندان گیلانی، جامعه علمی وفرهنگی، آموزش و پرورش، مهدهای کودک و نوجوانان و جوانان، به دلیل وجود کتابهای متناسب با سنین مختلف، برای بازدید از نمایشگاه، دعوت بعمل می آید.

انتهای پیام/