کد خبر: 55001تاریخ انتشار : 0:37:34 - شنبه 10 دسامبر 2016

یادداشت/ محمدحامد نیکبخت گیلانی(طلبه ی حوزه علمیه آیت الله بهجت فومن)

ما در طلحه و زبیر بودن سران فتنه شکی نداریم

اگر با بدان بنشینی خاندان نبوتت گم می شود : خواه پسر نوح باشی یا پسر روح. اگر با سید علی نباشی ، خواه شیخ باشی یا سید. خواه کت و شلوار به تن داشته باشی یا لباس دین ، مردم در روز 9 دی رسوایت می کنند و تو را “تاجر ورشکسته” خطاب خواهند کرد.ما در طلحه و زبیر بودن سران فتنه شکی نداریم.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمدحامد نیکبخت گیلانی طلبه جوان حوزه علمیه آیت الله بهجت(ره) فومن در یادداشتی به موضوع فتنه و حماسه نه دی پرداخته است.این یادداشت به شرح ذیل است:

هدیه به روح بلند شهید مدافع حرم محمد اتابه و فرزند کوچکش که ان شاءالله روزی همچون پدر ، مدافع حریم ولایت باشد.

وقتی نوح زنده بود ، پسرش با بدان بنشست ، وقتی روح خدا زنده بود ،نوه اش از کشتی انقلاب خارج شد .وقتی ابلیس خدا را دیکتاتور خواند ،از آفرینشش میلیونها سال بیشتر نگذشته بود. وقتی قابیل سر هابیل را از تن جدا کرد ، هنوز آدم بر روی زمین زندگی می کرد. وقتی بر صورت زهرا(س) سیلی زدند ، هنوز علی(ع) زنده بود. وقتی حسین(ع) ، امام زمان بود ،مدعیان خط پیامبر او را مرتد خواندند و زمانیکه پیامبر اکرم زنده بودند ،دچار شعب ابیطالب شدند.
21 سال از رحلت بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی نگذشته بود که بر علیه خلف صالحش حضرت آیت الله سیدعلی خامنه ای فتنه کردند ، بر علیه انقلابی که محصول خون 300 هزار شهید است.هنوز هزار و سیصد و اندی سال ازکربلای 61 نگذشته بود که فتنه گران آتش زنندگان خیمه عباس(ع)را مردان خداجو نامیدند. مگر از ظهور اسلام چند سال گذشته بود که عده ای نوشتند “آزادی ،راهپیمایی علیه خداست”؟مگر از حادثه تلخ کوچه بنی هاشم چند سال گذشته بود که منافقین را برای آشوب در خیابان انقلاب دعوت کردند؟

ما آنهایی را که هم پیاله ی اوباش سیاسی و اراذل فرهنگی هستند نمی شناسیم.هنوز 27 سال از رحلت امام نگذشته است عده ای بجای خمینی بوی سران فتنه می دهند.
چرا با گذشت 27 سال از رحلت امام ، علیه اصل ولایت فقیه شعار می دهند؟چرا باید عکس امام را پاره کنند و آقایانی خواب باشند؟
امروز آنهایی که با امام عکس داشتند ، بر عکس امام قدم می گذارند! عده ای خود را پیرو ولایت فقیه میدانند!معنای پیروی از ولایت ، پشت سر آقا نماز خواندن و فردایش با سران فتنه هم آواز شدن نیست! یکی به نعل و دیگری به میخ زدن ، پیروی از ولایت فقیه نیست! پشت علی نماز خواندن و سر سفره عمر نشستن ، پیروی از ولایت فقیه نیست! این دو رویی و نفاق است.

آقایانی اداره مملکت را با بچه بازی اشتباه گرفته اند!بعضی ها حلقومشان را به جای صدای امام به صدای آمریکا فروخته اند!
آیا نمی شنوید که سوت تشویق آمریکا و اسرائیل برای شماها بلند شده است؟ هنوز یادمان نمی رود بعد از شهادت بسیجیان کربلای 5 بر علیه بسیج شعار توپ و تانک را سر داده اند!

آری ، باید بگوئیم : هنوز از خلقت آدم هزاران سال بیشتر نگذشته بود که عده ای گفتند :خدا همین “لات” است ، “عزی” را بپرستید. پیامبر شاعر بود.علی نماز نمی خواند. فاطمه بیش از حد گریه می کرد. حسین خارجی بود. عباس نمی خواست امان نامه را پاره کند. علی اکبر چرا اسمش “علی” بود؟ لیلا جرمش ایرانی بودن بود. مجنون عاشق بود. “ندا” را جمهوری اسلامی کشت. “شروینی” تقصیر خودش بود. “مریم نصرانی” پاک دامن نبود. عیسی پسر خدا بود. مسیح از آمدن محمد بشارت نداد. موسی با خدا سخن نمی گفت. ابراهیم از تبر بت ساخته بود. چرا نوح در بیابان کشتی می ساخت؟ یونس در شکم ماهی ، قزل آلا می خورد. قصه ی زلیخا ، قصه ی خال لب بود. حق با کاهنان معبد بود. یعقوب کور بود. پیراهن یوسف وصله ناجور بود. یحیی از ادب به دور بود. شهادت ، خشونت طلبی است. زیارت عاشورا جعلی است. مهدی کجا می خواهد بیاید!
آری ، اگر اینگونه است : باکی نیست به ماهم ناسزا بگوئید. ما را هم لشکر عمر سعد بخوانید. اما ، اینگونه نیست ، این حرف ها لاطائلات است. خدا “لات” نیست.لات ،آقا زاده ی زندانی است. سران فتنه عضو لشکر عمر سعد هستند ، البته لشکر عمر سعد همچنان عنصر منافق می پذیرید. لعنت خدا بر لشکریان عمر سعد.

2500 ماهواره جاسوسی دارند اما حریف این علوی تبارها ، این میثم تمارها ، این دلبر و دلدارها ، این سید و سالارها نمی شوند.ما ادعا نمی کیم آقای خامنه ای ، علی است. اما افتخار علی ، خامنه ای است. فرزند زهرا خامنه ای است. فاطمه فرزند ویلا نشین ندارد. حسین فرزند فاطمه بود که تن رها کرد تا محتاج پیراهن نباشد. آن بچه پرورشگاهی “بی بی سی”ای که عبایش شکلاتی است ، فرزند زهرا نیست. سیدی که به اسم مصر ، سر از آمریکا و انگلیس در آورد و خانه ی فاطمه زهرا را به ویلای “جرج سورس ” فروخت ، پسر نوح است نه فرزند زهرا(س) میری که اسرائیل را به وجد آورد نوکر عمرسعد است نه فرزند فاطمه دختر پیامبر(ص).
فلانی هنوز خیلی مانده بزرگ شود تا او را فرزند پدر شهیدش بخوانیم. نام پدر رئیس جمهوری هم روح الله بود ، اگر با بدان بنشینی خاندان نبوتت گم می شود : خواه پسر نوح باشی یا پسر روح. اگر با سید علی نباشی ، خواه شیخ باشی یا سید. خواه کت و شلوار به تن داشته باشی یا لباس دین ، مردم در روز 9 دی رسوایت می کنند و تو را “تاجر ورشکسته” خطاب خواهند کرد.ما در طلحه و زبیر بودن سران فتنه شکی نداریم.
شیخ مصداق کامل ابوموسی اشعری در زمانه ماست ، اگر اینگونه نیست ، چرا وقتی مولای ما از مردودین تاریخ سخن می گوید به پر قبایشان بر می خورد؟  این یزید بود که ادعای امیرالمومنین بودن داشت. یزید آقازاده ی بوزینه باز معاویه بود. نمی دانم چرا آقازاده های تاریخ به بوزینه بازی علاقه خاصی دارند؟
“بی بی سی” بوزینه است. “وی او ای” بوزینه است. و معاویه که در فتنه از یزیدیان دفاع کرد ارکان بوزینه ها می باشد.(از تمامی بوزینه ها معذرت می خواهم) ، عده ای از دانشمندان معتقد هستند گونه ای نادر از بوزینه ها روزگاری آدم بودند اما ملاک حال فعلی ، آدم هایی است که دیگر آدم نیستند و به بوزینه تبدیل شده اند. سگ اصحاب کهف آدم شد ، حتی “پینوکیو” هم آدم شد ولی بعضی ها دوست ندارند آدم باشند. اسرائیل به خیال اینکه به کشتی آزادی لگد می زند ، به بخت خودش لگد خواهد زد. تازه دنیا فهمیده است که امام رحمه الله علیه چه می گفتند! تازه دنیا به این جمله ” اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود” فکر می کنند!تازه دنیا فهمیده است ” آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند” یعنی چه؟
ما تازه داریم می فهمیم که امام چرا گفتند ” خامنه ای لیاقت رهبری را دارد”. روزی نمایندگان ما در خبرگان ، منت آقا را می کشیدند تا رهبری را قبول کند ، نه اینکه مثل بعضی ها هر روز خواب رهبر شدن را ببینند مگر در خواب هم ببینند.
سران فتنه بدانند : تا ما انقلابی ها هستیم ، عبای رهبری از بیت رهبری بیرون نمی آید.عبای رهبری را خمینی برای سید علی حسینی خامنه ای دوخته است.
بعضی ها دلشان برای حریم امام نمی سوزد اگر برایشان حریم مهم بود بر دهان آن یاوه سرایی میزدند که میگفت : اندیشه های امام را باید به موزه منتقل کرد.
سید علی خامنه ای مثل نیای بزرگوارش علی(ع) ارزش حکومت را از کفش کهنه کمتر می داند. علی علیه السلام حکومت را به اصرار مردم پذیرفت و سید علی هم به اسرار منتخبان مردم در خبرگان رهبری. الگوی رهبری سید علی ، علی(ع)است. معلم سید علی در چگونه رهبری کردن ،علی (ع) است. این زمانه مثل دوره حضرت علی(ع) است اما اینجا دیگرکوفه نیست و ما هم مردمان کوفه نیستیم. ما اهل مدینه ایم : کوچه بنی هاشم و مقرمان بر دوش مبارک عباس استوار است. ما لشکری حائل میان در و دیوار هستیم ما فرزندان اسدالله غالب هستیم.
امیرالمومنین به سابقه ی طلحه و زبیر کاری نداشت ، ملاک را حال فعلی افراد می دانست.همان علی(ع) که حکومت را از آب بینی بز بی ارزش تر می دانست برای حفظ حکومتش با ناکثین جنگید. خامنه ای معلمش علی(ع) است ، به اصرار خبرگان ، رهبری را پذیرفت اما برای حفظ حکومت که به فرموده امام ” اوجب واجبات است” مثل مرد پای آرای پا برهنگان ایستاده است. میزان رای شمیران نبود. ملاک ، ملک و املاک سران فتنه نبود. میزان فریاد ملت بوده و هست.

اگر فتنه گران طلحه و زبیر نیستند از چه بر آشفته اند؟چرا خواب از چشمانشان پریده است؟ چرا از تاریخ می ترسند؟چرا بیانیه می نویسند؟ چرا بعضی هایشان در مجلس شورای اسلامی ، از فتنه حمایت می کنند و عده ای هم دم نمی زنند؟ سران فتنه اگر همچون ناکثین و اغیار نیستند ، چرا از ذوالفقار می ترسند؟
لطفا نگران حریم حرم نباشید. عشق که زوری نمی شود ، می دانیم نه شما ما را دوست دارید ونه صد البته ما غیرانقلابی ها را.شما با سران فتنه صفا می کنید ما با نائب بر حق خمینی. ما 27 سال است به فکر ساختن دنیایی با مدل تفکرات امام راحل(ره) هستیم ما شعار ” مرگ بر اسرائیل” را جهانی کرده ایم.
در این زمانه هیچ انقلابی ای متوسل به عمر سعد نمی شود ، ما انقلابی هستیم و به لطف خدا انقلابی می مانیم. ما بارها گفته ایم : از کشتی انقلاب خارج نشوید.

 1. من انقلابی ام گفت:

  سلام
  یادداشت انقلابی و جالبی بود/ان شاء الله موفق باشند و همینطور به قول خودشان انقلابی بمانند

 2. شهروندعادی گفت:

  نمی دانم این یادداشت است یافحشنامه!! انواع واقسام کلمات رکیک ودوراز ادب رامثلا بعنوان دفاع ازنظام ردیف کردن هنرمی خواهد! بااینگونه به اصطلاح مدافعان،امریکاودشمنان ریزودرشت مابرونداستراحت کنندکه اینگونه دفاع بد دوستان، بدتر ازدشمنی آشکارآنهاست …

 3. احمدی گفت:

  و بنده و امثال بنده نمی دانیم شما شهروند عادی هستید یا موکل سازمان حقوق بشر!!!!

 4. سمیه گفت:

  ببخشید آقای شهروند عادی که خود را با هر ادبیاتی موجه نشان میدهید
  شما کجا بودید که ببینید در 88 به ملت ایران چه گذشت که الان ژست کمک خواهی و مهربانانه گرفته اید!!
  کجا بودید که با کلمات سخیف و رکیکشان با دختران محجبه ما چه گذشت؟؟ آیا آنها جزو این ملت نبودند…
  گویا شما جز نظرات مغرورانه و بی منزلت دادن کاری نمی دانید!!
  شهروند عادی شما که از ادبیات خوب و زیبا استفاده می کنید
  شما که دست یاری به آمریکا و اسراییل نمی دهید کجای این میدان را گرد کرده اید!!!
  همیشه لالایی خوان خوبی بودید ولی امروز بچه های ما قصه نمیخواهند
  امروز دیگر با لالایی خوابمان نمی برد چون همیشه بیداریم بعد از فتنه….
  دیگر نمی گزاریم چنین جسارتی به عقایدمان بکنند…

 5. شهروندعادی گفت:

  تحجروتندروی چه درجریان اصلاح طلب وچه جریان ارزشی واصولگرا امری مذموم وناپسنداست،واین تحجروتنگ نظری گاهی ازسوی دوستان اصولگرابجای شباهت به آموزه های دین مبین اسلام که پیامبربزرگوارش پیامبررحمت نامیده شده ،شدیدا”به دیدگاه طالبان وداعش پهلومی زندوافکارعمومی راازخودمنزجرمی نماید .نمی دانم چراهرکس دراین کشور دوکلمه حرف حساب ومنطقی می زندبلافاصله متهم به اصلاح طلبی وغرب زدگی می شود!!؟مگراصلاح طلبان واصولگرایان چه گلی به سراین کشورزده اند؟؟اگررهنمودهای امام ورهبری ازاول انقلاب تابه الان نبودامروزاین دوجریان سیاسی امتحان پس داده ورفوزه شده کشورراقربانی امیال حزبی وجناحی خود می ساختند. خواهربزرگوار:در دنیای امروزاولویت تمام کشورهاازقدرتهای بزرگی نظیرامریکاوچین وروسیه گرفته تاکشورهای کوچک ومتوسط وحتی رژیم غاصب وجعلی صهیونیستی حفظ منافع ملی خودمی باشدنه چیزدیگری،وتنها ابزارمورداستفاده دولتهابایکدیگرمتفاوت است ولی اصل موضوع یکی است.باوربفرماییدهمچنانکه امروزه امریکادشمن اصلی کشورماست،چین وروسیه دلشان بحال مانسوخته وکافیست برای اثبات این موضوع به تصویب قطعنامه های ظالمانه چندسال اخیرنگاهی کنیم تاامضای کاسبکارانه به اصطلاح دوستان کشورمان رازیرآنهاببینیم…بیاییم باورکنیم باشعارتوخالی واحساسی هیچ مشکلی ازکشورحل نخواهدشدوفتنه نیزحاصل احساسات سیاسیون خودخواهی بودکه منافه فردی وحزبی وجناح سیاسی خودرابه منافع ملی وحیثیت نظام ترجیح دادندوامروزجزوورشکستکان سیاسی ومغضوب خلق وخدامی باشند…

 6. علیرضا گفت:

  کسی صحبت از حذب محترم اصولگرا و حذب محترم اصلاح طلب نکرد.ما بدون مقدمه چینی فقط حرفمان دو کلمه است؛انقلابی و غیر انقلابی.
  پس خواهشا بازی را به حاشیه نبرده و در زمین خود بازی کنید

 7. الف گفت:

  با فرمایش جناب”شهروندعادی”بنده بارها متن یادداشت حاج آقا نیکبخت را خواندم و تامل کردم
  آیا به کجای این متن میگویید فحشنامه!!!
  کلمات رکیک!!! شما رکیک ندیده اید…
  نمی دانم چرا اصرار دارید در تمام یادداشتهایی که به اسم انقلابی نوشته می شود نظر داده و آن را افراط گرا و داعش منسب و… بگمارید ولی آیا تا بحال عکس موضوع عمل کرده اید شمایی که از نوشته یتان “مستقل” استشمام میشود.
  آقای مستقل سکوت ما را شکستید!!!!
  بعضی از حرفهایتان درست است ولی هیچ ربطی ندارد چرا میخواهید همیشه با مغالطه پیروز بازی باشید؟؟؟
  چرا حرف خودمان را به ما بر میگردانید و می خواهید ثابت کنید که ما زد نظام هستیم؟

  سکوت ما را شکستید!!!