کد خبر: 54979تاریخ انتشار : 23:56:37 - جمعه 9 دسامبر 2016

امام جمعه فومن؛

دشمن درصدد ضربه زدن به آرمان انقلاب اسلامی است+تصاویر

امام جمعه فومن در ارتباط با بدعهدی آمریکا و اسراییل در طول تاریخ معاصر تصریح کرد: دشمن همواره در صدد ضربه زدن به آرمان های انقلاب اسلامی است.در همین مسیله برجام هم ما نقض برجام را در هفته های گذشته از طرف ایالات متحده با تصویب قانون داماتو در کنگره و سنا مشاهده کردیم و در پی آن ۲۶۴ نماینده مجلس در بیانیه ای اقدام متقابل دولت جمهوری اسلامی را در پی نقض برجام خواستار شدند.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین صفوی امام جمعه فومن در خطبه های نماز جمعه امروز فومن با سفارش همگانی به تقوا و پرهیزکاری گفت: همه ما باید هر لحظه خدا را در زندگی خود در نظر داشته باشیم، باید به یاد امام زمان(عج) باشیم چرا که حضرت مهدی(عج) از طریق یکی از نوابش به شیعیان فرمود برای فرج من بسیار دعا کنید و در توقیعی به آخرین نائبش نوشت رسیدن فرج من گشایش شماست.
وی با اشاره به جایگاه روحانیت اصیل و انقلابی در جامعه اسلامی گفت: بعد از جریان فتوای معروف تنباکو توسط آیت الله میرزای شیرازی که منجر به تحریم تنباکو گردید دیدند میرزاش شیرازی آن عالم بزرگ جهان تشیع در آن روز می گرید از او سوال کردند که چرا گریه می کنید پاسخ داد که گریه من به خاطر این است که قدرت روحانیت برای دشمنان اسلام آشکار شد و بعد از آن در تاریخ ما جریان بابیت و بهاییت را مشاهده می کنیم که با طراحی دشمنان اسلام صورت گرفته بود.
امام جمعه فومن در ارتباط با بدعهدی آمریکا و اسراییل در طول تاریخ معاصر تصریح کرد: دشمن همواره در صدد ضربه زدن به آرمان های انقلاب اسلامی است.در همین مسیله برجام هم ما نقض برجام را در هفته های گذشته از طرف ایالات متحده با تصویب قانون داماتو در کنگره و سنا مشاهده کردیم و در پی آن ۲۶۴ نماینده مجلس در بیانیه ای اقدام متقابل دولت جمهوری اسلامی را در پی نقض برجام خواستار شدند.الحمدالله ملت ما در جریان همه موارد هستند رهبری معظم انقلاب هم فرمودند که ملت ایران آماده نابود کردن نقشه های استکبار جهانی است.
حجت السلام صفوی در رابطه با دشمنی های کشورهای غربی بر علیه انقلاب اسلامی افزود: همه می دانند که آمریکا با وضع قوانین به اقتصاد ما ضربه زده است،کارشکنی های بسیاری برای پیشرفت کشورمان همراه با متحدانش ایجاد کرده است لذا انتظار از دولت محترم اقدام متقابل در مقابل این خباثت ها می باشد.
امام جمعه فومن در رابطه با فرارسیدن هفته وحدت تاکید کرد: امروز اجانب و استکبار با انواع حربه ها و سیاست ها به دنبال ایجاد تفرقه در جهان اسلام می باشند ما علمای بزرگی از اهل سنت داریم که در راه انقلاب اسلامی و پیروی از امام خمینی(ره) شهید شدند. ما امروز ظهور داعش را در کشور های اسلامی شاهد هستیم که بازیگر نقشه های غرب در جهان اسلام می باشند ما باید بدانیم اگر وحدت در جهان اسلام حاکم باشد دیگر اسراییلی وجود ندارد و آمریکا هیمنه پوشالی اش را از دست می دهد.

img_8348 img_8349 img_8350 img_8351 img_8352 img_8353 img_8354 img_8355 img_8356 img_8357 img_8358 img_8359  img_8364 img_8365img_8360 img_8366 img_8367 img_8368 img_8369 img_8370