کد خبر: 54836تاریخ انتشار : 16:06:31 - چهار شنبه 7 دسامبر 2016

مسئول روابط عمومی آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن

اولین نکو داشت پیرغلامان حضرت عشق(ع) برگزار می شود

مسئول روابط عمومی آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:مراسم اولین نکو داشت پیرغلامان و خادمان حضرت عشق(ع) برگزار می شود.

به گزارش بهجت نیوز؛مسئول روابط عمومی آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزار شهدای فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:مراسم اولین نکو داشت پیرغلامان و خادمان حضرت عشق(ع) برگزار می شود.

مصطفی کوچکی  بیان کرد: هر آنچه که از معارف اهل بیت داریم و به آن افتخار می کنیم از نفس پیرغلامان و خادمان اباعبدالله الحسین است.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ این هویت ، این نکو داشت را بعنوان گنجینه گراسنگ گذشتگان شهر یاد کرد و خواستار توجه به بزرگان این عرصه شد.

مصطفی کوچکی همچنین با مثبت ارزیابی کردن برگزاری اولین نکو داشت پیرغلامان و خادمان حضرت عشق(ع) افزود: ارج نهادن به تلاش بی ریا و بی منت این خادمین و پیرغلامان،پاسداشت هویت فرهنگی ماست و به آن افتخار میکنیم.

وی افزود: این نکو داشت به همت هیئت امناء و واحد فرهنگی آستان مقدس روز دوشنبه 29 آذر با سخنرانی حجت الاسلام ولی عادلی(مدیرکل اداره اقاف و امورخیریه استان گیلان) و با مداحی حاج محمدرضا بذری(از بابل) برگزار خواهد شد.

گفتگو: رضا نوری مقدم