کد خبر: 54508تاریخ انتشار : 0:46:16 - یکشنبه 4 دسامبر 2016

مذاکرات هسته ای شخصیت کاذب به روحانی داد / آمریکا به بابک زنجانی اجازه داد نفت بفروشد

فعال سیاسی گیلانی در یادداشتی نوشت: آمریکایی ها در قضیه مذاکرات هسته ای شخصیت و احترام کاذب به دولت روحانی و ظریف دادند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  ۸دی، صاحب رهبر فعال سیاسی گیلانی در یادداشتی تحت عنوان ” برجام کثیف آمریکاییها ” نوشت: آمریکایی ها در قضیه مذاکرات هسته ای شخصیت و احترام کاذب به دولت روحانی و ظریف دادند. آن جلسات و مذاکرات هسته ای و احترام ها همه، از پیش برنامه ریزی شده و همه ساختگی و صناعی بود. آنها دولت روحانی و ظریف را کودکانی دیدند که با آب نبات چوبی می توان هویت و علم و دانش یک ملت را با واسطه انها تخلیه و مصادره کرد.

در کشور آمریکا مرکز اصلی تمام تصمیم گیری ها برنامه ریزی ها در پشت پرده صورت می گیرد و رییس جمهور توسط سازمان سیا انتخاب و معرفی می شود. رییس جمهور مسئول سیاست های پشت پرده و دیکته شده بی چون و چرای سازمان جنایتکار سیا است.

در واقع اروپا و بخشی از دنیا و سازمان ملل و…به عنوان یک وزارتخانه سیا و مجری سیاست ها سیا می باشند. فراز و نشیب های هسته ای و طولانی مدت ایران محصول سیاست های از پیش تعیین شده سیا بود. آمریکاییها در سازمان سیا جنایت کارترین نیرو های انسانی و در عین حال با تجربه ترین نیرو ها از هر قشر مذهبی و غیر مذهبی، روانشناس، نظامی، سیاسی و غیره … را در اختیار دارند و حتی برای پنجاه سال آمریکا و دیگر کشور ها برنامه ریزی می کنند.

ظریف و دولت روحانی بسیار علاقه مند و مستانه روی میز مذاکرات نشستند و دشمن شناس نبودند و به توصیه های رهبر انقلاب کم توجهی کردند و الا اینقدر در مساله هسته ای ایران متضرر نمی شد. آمریکایی ها قبلا ایران را در تحریم های اقتصادی، پولی قرار دادند و فقط زمینه را آماده کردند که یک دولت بی تجربه را مقابل خود ببینند.

ملتی در تنگنای اقتصادی و حصر مالی و پولی شادمان از این عقد نامه شدند اما آمریکاییها گرگ باران دیده و اگاه از وضع موجود ایرانیان می گفتند چون در ضعف قرار گرفته اند سر میز نشسته اند آنها می دانند که چه می کنند با برنامه ریزی آمدند و وقتی خرشان از پل گذشت برنامه های بعدی شان را روی میز گذاشتند ما باید هوشیار و زیرک باشیم نه اینکه برای تصمیم گیریهای کلان کشور با عقل کودکانه راه برویم.

سازمان سیا جنایتکار به مردمان کشور خودش هم رحمی نمی کند نباید به احترام و لبخند آنها دل بست آنها وقتی منافع شان ایجاب کرد در کشور خودشان ساختمان های دو قلوی منهتن نیویورک با ۵ الی۷ هزار انسان یک لحظه به خاکستر تبدیل کردند و اثری حتی از یک انسان زخمی بر جای نماند انقدر مردم کشورشان را مسلح وکشور خود را ناامن نموده اند که پانزده روز قبل دادستان امریکا اعلام نمود سالی ۳۲ هزار قتل در ایالات متحده امریکا صورت می گیرد.

آن جانوران امریکایی می دانند و علم انرا دارند که سیگار و مصرف مشروبات الکلی عامل بسیاری از بیماریهای قلبی,عروقی,سرطان ومرگ هزاران امریکایی در سال بوده اما فقط به خاطر عده ای از سرمایه داران کشور که منافع انها تامین شود هر گز حاضر نیستند کار خانجات تولید سیگار و مشروبات الکلی را تعطیل کنند.انها بعد از برجام مرگ تدریجی را برای ملت ایران تدارک دیده اند که می بینیم بعد از برجام مردم افسرده تر,گرسنه تر و نیازمندتر شده اند اگر وضع مردم بهتر شده دنبه,قلومپه مردم کو!!!دولت روحانی طوری تبلیغات نموده است که دست غیب و نجات بخش امریکا بزودی بر سر ملت ایران کشیده در حالی تدارک وسیع امریکا در دنیا راهکار های جدید برای بدبختی هر چه بیشتر مردم ایران است و تجدیدتحریم ده ساله ایران مبین این مدعاست.

سیاست داخلی آمریکا برای کشورش مستبدانه و همراه با انواع جنایات و سیاست خارجی اش کشتار، اختلاف افکنی، عقب ماندگی، جنگ و درگیری قومی، مذهبی و…می باشد. آمریکا از سیاسیون و انقلابیون مخالف خودشان بیشترین بهره برداری را نموده و سپس آنها را قربانی مطامع جنایتکارانه خودشان می کند و نیز دوستانش را با تمام خوش خدمتی ها بدتر از مخالفین اش در زمان لازم قربانی و نابود می کند و به هیچ چیز جز منافع خود نمی اندیشند آمریکا حتی در درون کنگره مخالف پرورش داده تا در زمان مناسب از آنها استفاده کند.

آمریکا در دوران تحریم تمام کشورها,بانکها ومراکز اقتصادی دنیا را همسو نمود اما چگونه بابک زنجانی در دوران احمدی نژاد با ان وسعت نفت می فروخت و آمریکا مانع نمی شد این نشان می دهد که آمریکا خود فردی مثل بابک زنجانی را شناسایی کرده و میدان داد و در موقع لزوم او را برای اهدافش قربانی نماید تا فردی مثل احمدی نژاد را با این وسعت عظیم تخریب و نابود کنند آمریکا می توانست جلوی بابک زنجانی را بگیرد تا حتی نتواند یک بشکه نفت  بفروشد ولی مانع نشد و این جای سوال است.

امروز حتما برای خود بابک زنجانی جای سوال است که چرا آمریکا جلوی او را در دنیا نمی گرفت تا این همه معامله نفتی انجام دهد. در واقع برنامه ریزی سازمان سیا بوده تا احمدی نژاد را فاسد اقتصادی در ایران و دنیا معرفی کند. قبل از تعطیل شدن هسته ای، دنیا، ایران را قدرتمند می دید بعد از تعطیل شدن هسته ای، دنیا ایران را رها کرد و بی اعتنا چون زهر مار را گرفتند و می دانند که این مار دیگر مار نیست از نشستن با ایران در جلسات امتناع می کنند و دیگر نه روحانی را می بینند و دیگر امریکا و اروپا به ظریف احترام و استقبال نمی کنند چون خرشان را با وجود این دولت که مغز کودکانه دارد از پل گذراندند، اگر هم امروز چند کشور با ایران قراردادهایی می بندند فقط برای منافع خودشان است برای اینکه اجناس شان را به ایران بفروشند. آنها هیچ‌وقت تکنولوژی شان را به ما نمی دهند.

انتهای پیام/