کد خبر: 54438تاریخ انتشار : 17:24:28 - یکشنبه 27 نوامبر 2016

توسط یکی از کانال های تلگرامی در فومن برگزار شد؛

چالش پربازدیدترین تصویر برفی/چالش های تلگرامی از جاذبه های جدید فضای مجازی

این روزها با دسترسی ساده‌تر عموم مردم به اینترنت و فعالیت در شبکه‌های مجازی، سرگرمی‌های عجیبی هم در این شبکه ها تحت عنوان چالش‌های مختلف به راه افتاده است، چالش‌هایی مانند «چالش کیف پول» یا «چالش عکس سیاه سفید».

فاطمه مهرورز/ به گزارش بهجت نیوز؛ این روزها با دسترسی ساده‌تر عموم مردم به اینترنت و فعالیت در شبکه‌های مجازی، سرگرمی‌های عجیبی هم در این شبکه ها تحت عنوان چالش‌های مختلف به راه افتاده است، چالش‌هایی مانند «چالش کیف پول» یا «چالش عکس سیاه سفید». اولین چالش ، «چالش سطل آب یخ» بود که هم‌زمان با موج جهانی‌ با هدف کمک به بیماران اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ای‌ال‌اس) همه گیر شد. اما همین چالش هم در کشور ما در میانه راه از هدف خود دور شد و فقط جنبه سرگرمی به خود گرفت. امروز چالش‌ها و در ابعاد بزرگ‌تر، کمپین‌های مختلفی در فضای مجازی با موضوع‌های متفاوت با هدف‌های گوناگون شکل می‌گیرد که گاهی با داشتن هدف‌های صحیح، باعث اصلاح برخی رفتارهای نامناسب یا حمایت از موضوع خاصی می‌شود، کمپین‌هایی مثل « آشغال نریزیم» یا «بین خطوط برانیم». اما بعضی از این چالش‌ها که تعدادشان کم هم نیست، تنها به عنوان سرگرمی در فضای مجازی پخش می‌شود.

در جدیدترین چالش کانال تلگرامی فومن نیوز با توجه به برف پائیزی فومن اقدام به برگزاری چالش کرده بود که در این چالش ۷۵ نفر شرکت کرده بودند. به نفر اول که توانست در اين مدت كوتاه بازدید بیشتری را نسبت به سايرين داشته باشد ۲۰هزار تومان شارژ اهدا شد و ۱۰ عکس اولی که بیشترین بازدید را داشته اند در سايت ما عكس و نام انها درج شده است.

نفرات اول تا دهم به همراه عکس و اسم و شماره به شرح زیر می باشند:

نفر اول مسابقه عکس شماره ۲۹
آقای رحمان پاکدل از فومن

image

نفر دوم عکس شماره ۳۹
ساجده فداکار از فومن

image

نفر سوم مسابقه عکس شماره ۴
ام البنین شبانی ماسوله ای از فومن
image

نفر ۴مسابقه عکس شماره ۴۶
آوا شفیع پور مقدم فومنی از فومن

image

نفر ۵مسابقه عکس شماره ۱۰
آقای سعید ابدی از فومن

image

نفر ۶مسابقه عکس شماره ۲۰
عاطفه میرپور از فومن

image

نفر ۷عکس شماره ۲۰
آرزو میرپور از فومن

image

نفر ۸مسابقه عکس شماره ۶
محدثه کرمی از فومن

  • image

نفر ۹مسابقه عکس شماره ۱
حامد سحری از فومن

image

نفر ۱۰مسابقه عکس شماره ۱۴
میلاد پور محسن از شنبه بازار فومن

image