کد خبر: 54336تاریخ انتشار : 1:41:12 - شنبه 26 نوامبر 2016

به همت هیات مداحان فومن؛

مراسم یادبود مرحوم موذن زاده در فومن برگزار شد

دوم آذر بود که یکی از مداحان ایرانی به زبانهای ترکی ، فارسی و عربی در سن 80 سالگی به علت کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و با رفتنش مداحان اهل بیت را اندوهگین خویش ساخت .

محمد حامد نیکبخت گیلانی/به گزارش بهجت نیوز؛ دوم  آذر بود که یکی از مداحان ایرانی به زبانهای ترکی ، فارسی و عربی در سن 80 سالگی به علت کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و با رفتنش مداحان اهل بیت را اندوهگین خویش ساخت .

ساعتی پیش مراسمی جهت گرامی داشت ارتحال فخرالذاکرین ، پیرغلام و مرثیه سرای اهل بیت مرحوم سلیم موذن زاده اردبیلی به همت هیات مداحان شهرستان فومن در مسجد ولیعصر (عج) بالامحله با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین فلاحتی و مداحی پیرغلام فومنی اباعبداالله جناب آقای کنعانرو برگزار گردید.

حجت الاسلام فلاحتی در طلیعه ی سخنان خود با تکریم از هیات مداحان شهرستان فرمودند؛ “سلیم” در نیم قرن زندگی خود ، نقش بسزایی در مسایل جدید مداحی داشته است .

ایشان در جهت همدردی از عزادار شدن مردم اردبیل یاد آور شدند ؛ مرحوم موذن زاده در وصیت خود آورده بودند در عزای من صدایی که برای عمه ام زینب خوانده ام را بگزارید .

حجت الاسلام فلاحتی با توجه به اینکه چند شبی در مسجد ولیعصر بالامحله ایراد سخنرانی می کنند از آیت الله موسوی اردبیلی یاد کردند و به مردم شریف اردبیل تسلیت گفتند.

image-432-800x450
%db%8c%d8%a8%d8%a8 image-417-800x450