کد خبر: 54326تاریخ انتشار : 18:31:32 - جمعه 25 نوامبر 2016

به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج صادر شد؛

بیانیه بسیج دانشجوئی دانشکده فنی فومن

امروز سالروز مستضعفان ايران است،مستضعفاني كه مستكبران زمان را كنار زده و آنان را در بهت فرو بردند و مصداق آيه ي ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم را تداعي كردند

به گزارش بهجت نیوز؛ بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن به مناسبت هفته بسیج دانشجویی به شرح ذیل صادر شد؛

بسم الله الرحمن الرحيم

وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِین

اراده و مشیت ما بر این قرار گرفته است که بر مستضعفین در زمین منت نهیم و آنها را مشمول مواهب خود نمائیم و آنها را پیشوایان و وارثین روى زمین قرار دهیم.
امروز سالروز مستضعفان ايران است،مستضعفاني كه مستكبران زمان را كنار زده و آنان را در بهت فرو بردند و مصداق آيه ي ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم را تداعي كردند
آري از اين پس بود كه نواي دلنشين تفكر بسيجي طنين انداز شد و چشم طمع جهانخواران و دشمنان را از كشور امام زمان (ارواحناه فداه) دور كرد.
بسيج لشگر مخلص خداست،بله اين بسيجيان آنقدر مخلصانه در راه خدا جهاد كرده اند و خواهند كرد كه امام روح الله در وصفشان مي گويد مليتي كه در خط اسلام ناب محمدي است و مخالف استكبار و پول پرستي و تحجرگرايي و مقدس نمايي است بايد همه ي افرادش بسيجي باشند.
واين ها صرفا حرف نيست كه اگر دفتر ٣٧ ساله ي اين نظام مقدس را ورق بزني در هرصفحه اش كه هيچ در هر خطش و در بند بند كلمات و حروفش،اصلا در اليافش جانفشاني هاي بسيجي ها را ميبيني كه چگونه درخت انقلاب را آبياري مي كنند.
همين هاست كه امام قدس السره را هم به غبطه خوردن دعوت ميكند و آرزوي محشور شدن با آن ها را در دل دارد.
بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.
گويي پيوند بين اينان و امام عصر يك پيوند ناگسستني و هميشگي است
همين شكوه و عظمت،همين وقف كردن وجودي بسيج است كه امام خامنه اي آن را مي بيند و مي فرمايد كه بسيج يعني علي عليه السلام.
همه جاي دنيا چيزي شبيه بسيج است اما به اين درخشندگي و فداكاري و فراگيري اصلا وجود نداردكه هيچ،تصور هم نمي شود.
بسيج يعني شهيد حسين فهميده كه معادلات دشمن را به هم ريخته و صداي عجز و ناتواني شان را به آسمان كشيده و متحير و سرگشته مي پرسند ايران چند حسين فهميده دارد؟!
الا اي جهانخواران مستكبر به گوش باشيد كه همه ي ما بسيجي ها الگويمان حسين فهميده است.
اما امروز گروهي را در كشور مشاهده ميكنيم كه بسيج را درك نكرده و معناي آن را هم نمي فهمند،گويي افسار جمل به دستانشان خورده كه همواره فتنه افروزي ميكنند،گروهي كه در برهه هاي حساس اين كشور مثل پيروزي انقلاب اسلامي و٨سال دفاع مقدس و تحريم هاي ظالمانه هيچ اثر و نشاني از آن ها نبود،گروهي كه تمام محورهاي وجوديشان ختم به كد خدايشان ميشود و هر زمان بر سر كار آمدند جز خسارت محض چيزي براي اين امت به بار نياورده اند،گروهي كه براي گوشه ي چشم كدخدايشان سرمايه هاي كشورشان را له كردند و گستاخانه منتقدانشان را به جهنم حواله مي دهند،ومحال از اين كه از جهنم عقبي بترسند.
همين گروه ساده لوح يا خائن بود كه نطق ميكرد كه بسيج نبايد در دانشگاه ها بيايد،دانشگاه جاي بسيج نيست اما به كوري چشم همه ي اين ها امروز دانشگاه ها به وجود بسيج مزين است و به لطف بسيج روز به روز انقلاب را به اهدافش نزديك تر مي كند و امثال اينان و تفكراتشان را به گوشه رانده است.
ولي هيچ ملالي نيست كه ما و گذشتگانمان به وجود اين ابوموسي ها و زبيرها عادت كرده ايم و جلودارمان نيستند و اما خطاب به مسئولين عرض ميكنيم كه مادامي كه بسيج و بسيجي در ميدان هست اجازه نخواهيم داد كه تفكر كدخدا محوري حتي فكر لطمه به اين انقلاب عظيم را در سر بپروراند.
امروز بسيج به لطف خدا قوي تر از ديروز است و برادران كوچكش حزب الله در لبنان،حشدالشعبي در عراق،الحوثي ها در يمن و بسيج مردمي در سوريه را در پشت سر خود دارد و ما اين تفكر الهي را تا كاخ سفيد پيش مي بريم و همان طور كه پيامبر اكرم (ص) در جنگ احزاب با سنگ بسته به شكم، با شكستن هر تخته سنگ فاتحه امپراطوري طغيانگر روم و شاهنشاهي ستمگر ايران را خواند،ماهم فاتحه ي امپراطوري غرب و استعمار به خصوص آمريكا را ميخوانيم و ان شاء الله آمريكا را هم به لطف خدا جمهوري اسلامي ميكنيم
والسلام علی من اتبع الهدي

بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن