کد خبر: 54326تاریخ انتشار : ۱۸:۳۱:۳۲ - جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵

به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج صادر شد؛

بیانیه بسیج دانشجوئی دانشکده فنی فومن

امروز سالروز مستضعفان ایران است،مستضعفانی که مستکبران زمان را کنار زده و آنان را در بهت فرو بردند و مصداق آیه ی ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم را تداعی کردند

به گزارش بهجت نیوز؛ بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن به مناسبت هفته بسیج دانشجویی به شرح ذیل صادر شد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِین

اراده و مشیت ما بر این قرار گرفته است که بر مستضعفین در زمین منت نهیم و آنها را مشمول مواهب خود نمائیم و آنها را پیشوایان و وارثین روى زمین قرار دهیم.
امروز سالروز مستضعفان ایران است،مستضعفانی که مستکبران زمان را کنار زده و آنان را در بهت فرو بردند و مصداق آیه ی ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم را تداعی کردند
آری از این پس بود که نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد و چشم طمع جهانخواران و دشمنان را از کشور امام زمان (ارواحناه فداه) دور کرد.
بسیج لشگر مخلص خداست،بله این بسیجیان آنقدر مخلصانه در راه خدا جهاد کرده اند و خواهند کرد که امام روح الله در وصفشان می گوید ملیتی که در خط اسلام ناب محمدی است و مخالف استکبار و پول پرستی و تحجرگرایی و مقدس نمایی است باید همه ی افرادش بسیجی باشند.
واین ها صرفا حرف نیست که اگر دفتر ٣٧ ساله ی این نظام مقدس را ورق بزنی در هرصفحه اش که هیچ در هر خطش و در بند بند کلمات و حروفش،اصلا در الیافش جانفشانی های بسیجی ها را میبینی که چگونه درخت انقلاب را آبیاری می کنند.
همین هاست که امام قدس السره را هم به غبطه خوردن دعوت میکند و آرزوی محشور شدن با آن ها را در دل دارد.
بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان (ارواحناه و فداه) و این انقلاب مقدس به آن نیازمند است.
گویی پیوند بین اینان و امام عصر یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است
همین شکوه و عظمت،همین وقف کردن وجودی بسیج است که امام خامنه ای آن را می بیند و می فرماید که بسیج یعنی علی علیه السلام.
همه جای دنیا چیزی شبیه بسیج است اما به این درخشندگی و فداکاری و فراگیری اصلا وجود نداردکه هیچ،تصور هم نمی شود.
بسیج یعنی شهید حسین فهمیده که معادلات دشمن را به هم ریخته و صدای عجز و ناتوانی شان را به آسمان کشیده و متحیر و سرگشته می پرسند ایران چند حسین فهمیده دارد؟!
الا ای جهانخواران مستکبر به گوش باشید که همه ی ما بسیجی ها الگویمان حسین فهمیده است.
اما امروز گروهی را در کشور مشاهده میکنیم که بسیج را درک نکرده و معنای آن را هم نمی فهمند،گویی افسار جمل به دستانشان خورده که همواره فتنه افروزی میکنند،گروهی که در برهه های حساس این کشور مثل پیروزی انقلاب اسلامی و٨سال دفاع مقدس و تحریم های ظالمانه هیچ اثر و نشانی از آن ها نبود،گروهی که تمام محورهای وجودیشان ختم به کد خدایشان میشود و هر زمان بر سر کار آمدند جز خسارت محض چیزی برای این امت به بار نیاورده اند،گروهی که برای گوشه ی چشم کدخدایشان سرمایه های کشورشان را له کردند و گستاخانه منتقدانشان را به جهنم حواله می دهند،ومحال از این که از جهنم عقبی بترسند.
همین گروه ساده لوح یا خائن بود که نطق میکرد که بسیج نباید در دانشگاه ها بیاید،دانشگاه جای بسیج نیست اما به کوری چشم همه ی این ها امروز دانشگاه ها به وجود بسیج مزین است و به لطف بسیج روز به روز انقلاب را به اهدافش نزدیک تر می کند و امثال اینان و تفکراتشان را به گوشه رانده است.
ولی هیچ ملالی نیست که ما و گذشتگانمان به وجود این ابوموسی ها و زبیرها عادت کرده ایم و جلودارمان نیستند و اما خطاب به مسئولین عرض میکنیم که مادامی که بسیج و بسیجی در میدان هست اجازه نخواهیم داد که تفکر کدخدا محوری حتی فکر لطمه به این انقلاب عظیم را در سر بپروراند.
امروز بسیج به لطف خدا قوی تر از دیروز است و برادران کوچکش حزب الله در لبنان،حشدالشعبی در عراق،الحوثی ها در یمن و بسیج مردمی در سوریه را در پشت سر خود دارد و ما این تفکر الهی را تا کاخ سفید پیش می بریم و همان طور که پیامبر اکرم (ص) در جنگ احزاب با سنگ بسته به شکم، با شکستن هر تخته سنگ فاتحه امپراطوری طغیانگر روم و شاهنشاهی ستمگر ایران را خواند،ماهم فاتحه ی امپراطوری غرب و استعمار به خصوص آمریکا را میخوانیم و ان شاء الله آمریکا را هم به لطف خدا جمهوری اسلامی میکنیم
والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن