کد خبر: 54025تاریخ انتشار : 15:47:58 - سه شنبه 22 نوامبر 2016

امام جمعه فومن؛

بسیجی رهبرش امام حسین (ع) است

حجه الاسلام صفوی در جمع دانش آموزان بسیجی دبیرستان شهید محمد رضا کدیور بسیجیان را بزرگترین سرمایه انقلاب دانست و افزود : هیج جا برای من مقدس تر از حضور در جمع بسیجیان و مخاطبی بهتر از شما دانش آموزان بسیجی برای من نیست زیرا امام علی (ع) فرمود: قلب جوان مثل زمین خالیست هر نقشی قرار دهید قبول می کند .

به گزارش بهجت نیوز؛ حجه الاسلام صفوی در جمع دانش آموزان بسیجی دبیرستان شهید محمد رضا کدیور بسیجیان را بزرگترین سرمایه انقلاب دانست و افزود : هیج جا برای من مقدس تر از حضور در جمع بسیجیان و مخاطبی بهتر از شما دانش آموزان بسیجی برای من نیست زیرا امام علی (ع) فرمود: قلب جوان مثل زمین خالیست هر نقشی قرار دهید قبول می کند .

 

امام جمعه شهرستان فومن در ادامه بیان کرد : ما با تفکر بسیجی می توانیم کشوری آزاد داشته باشیم وی اولین نشان بسیجی را خداپرست بودن آن عنوان کرد و تاکید نمود : بسیجی رهبرش امام حسین (علیه السلام ) است . وی سپس اشاره ای به فرمایش آیت الله نوری همدانی ؛ کسانی که در راهپیمایی اربعین حضور داشتند را بسیجی مخلص معرفی نموده بود ، گفت : شاخص اول بسیجی، بنده بودن است

 

حجه الاسلام صفوی درس خواندن ، انجام واجبات ،امید والدین را نا امید نکردن را از جمله شاخص اول بسیجی عنوان کرد و تاکید کرد بسیجی واقعی در انقلاب اسلامی متولد شد . همه در صجنه بودند ؛ مهندسی فکری امام خمینی (ره) این بود بسیج با عضویت جوانان متعبد و خداترس یک سال قبل از جنگ تشکیل شود و حاکمیت آن روز در دست افرادی از جبهه ملی بود که می خواستند انقلاب را استحاله کنند و تحوبل ابرقدرتها بدهند و آنها آنقدر احمق بودند که امام و بسیجیانشان را نشناختند و سعی کردند با بسیج را از سپاه جدا کرده و قدرت انقلابی را به بیراهه ببرند وی ادامه داد آنها با تفکری که داشتند سوسنگرد و هویزه را تحویل دشمن دادند   .بسیجیان با جانشان دفاع کردند و امروز ما سربلندیم، امروز عرصه سازندگی و علمی در نانو تکنولوژی دانش آموزان و دانشمندان ما خوش درخشیدند، از نظر طبی در خاور میانه حرف اول را می زنیم ، در هواپیمای بدون سرنشین،موشکی و بسیاری از صنایع نظامی جزء ابرقدرتها هستیم و این افتخار را نیافریدند بجز بسیجیان .

 

فرمانده سپاه ناحیه فومن در ادامه گفت :فرمان تشکیل بسیج با نگاه دور اندیشانه و هوشیارانه امام خمینی (ره) در 5 آذر 58 صادر شد . بسیج یعنی آماده بودن، تا این انقلاب در مسیرش حرکت کند و توطئه ها خنثی شود . سرهنگ میرزاپور بیان داشت : امروز 37 سال انقلاب ما  مقتدرانه در برابر انواع تهاجم  کشورهای مختلف ایستاده است که یک مورد از آن هر کشوری را نابود کند.

 

میرزاپور افزود : مهمترین ویژگی بسیجیان این است که دارای بصیرت اند ،بصیرت شناخت ابزار دشمن و ابزار مقابله با آن و اقدام به موقع و بهنگام.

 

فرمانده سپاه ناحیه فومن در پایان تاکبد کرد امروز همه ما باید عضو بسیج باشیم و به این بسیجی بودن خود افتخار کنیم .

%d9%85%da%a9%da%a9 %da%a9%d9%85%da%a9%d9%85 %da%a9%da%a9%d8%aa %da%a9%da%af%da%a9%da%a9%d9%85 unnamed 55445