کد خبر: 54025تاریخ انتشار : ۱۵:۴۷:۵۸ - سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵

امام جمعه فومن؛

بسیجی رهبرش امام حسین (ع) است

حجه الاسلام صفوی در جمع دانش آموزان بسیجی دبیرستان شهید محمد رضا کدیور بسیجیان را بزرگترین سرمایه انقلاب دانست و افزود : هیج جا برای من مقدس تر از حضور در جمع بسیجیان و مخاطبی بهتر از شما دانش آموزان بسیجی برای من نیست زیرا امام علی (ع) فرمود: قلب جوان مثل زمین خالیست هر نقشی قرار دهید قبول می کند .

به گزارش بهجت نیوز؛ حجه الاسلام صفوی در جمع دانش آموزان بسیجی دبیرستان شهید محمد رضا کدیور بسیجیان را بزرگترین سرمایه انقلاب دانست و افزود : هیج جا برای من مقدس تر از حضور در جمع بسیجیان و مخاطبی بهتر از شما دانش آموزان بسیجی برای من نیست زیرا امام علی (ع) فرمود: قلب جوان مثل زمین خالیست هر نقشی قرار دهید قبول می کند .

 

امام جمعه شهرستان فومن در ادامه بیان کرد : ما با تفکر بسیجی می توانیم کشوری آزاد داشته باشیم وی اولین نشان بسیجی را خداپرست بودن آن عنوان کرد و تاکید نمود : بسیجی رهبرش امام حسین (علیه السلام ) است . وی سپس اشاره ای به فرمایش آیت الله نوری همدانی ؛ کسانی که در راهپیمایی اربعین حضور داشتند را بسیجی مخلص معرفی نموده بود ، گفت : شاخص اول بسیجی، بنده بودن است

 

حجه الاسلام صفوی درس خواندن ، انجام واجبات ،امید والدین را نا امید نکردن را از جمله شاخص اول بسیجی عنوان کرد و تاکید کرد بسیجی واقعی در انقلاب اسلامی متولد شد . همه در صجنه بودند ؛ مهندسی فکری امام خمینی (ره) این بود بسیج با عضویت جوانان متعبد و خداترس یک سال قبل از جنگ تشکیل شود و حاکمیت آن روز در دست افرادی از جبهه ملی بود که می خواستند انقلاب را استحاله کنند و تحوبل ابرقدرتها بدهند و آنها آنقدر احمق بودند که امام و بسیجیانشان را نشناختند و سعی کردند با بسیج را از سپاه جدا کرده و قدرت انقلابی را به بیراهه ببرند وی ادامه داد آنها با تفکری که داشتند سوسنگرد و هویزه را تحویل دشمن دادند   .بسیجیان با جانشان دفاع کردند و امروز ما سربلندیم، امروز عرصه سازندگی و علمی در نانو تکنولوژی دانش آموزان و دانشمندان ما خوش درخشیدند، از نظر طبی در خاور میانه حرف اول را می زنیم ، در هواپیمای بدون سرنشین،موشکی و بسیاری از صنایع نظامی جزء ابرقدرتها هستیم و این افتخار را نیافریدند بجز بسیجیان .

 

فرمانده سپاه ناحیه فومن در ادامه گفت :فرمان تشکیل بسیج با نگاه دور اندیشانه و هوشیارانه امام خمینی (ره) در ۵ آذر ۵۸ صادر شد . بسیج یعنی آماده بودن، تا این انقلاب در مسیرش حرکت کند و توطئه ها خنثی شود . سرهنگ میرزاپور بیان داشت : امروز ۳۷ سال انقلاب ما  مقتدرانه در برابر انواع تهاجم  کشورهای مختلف ایستاده است که یک مورد از آن هر کشوری را نابود کند.

 

میرزاپور افزود : مهمترین ویژگی بسیجیان این است که دارای بصیرت اند ،بصیرت شناخت ابزار دشمن و ابزار مقابله با آن و اقدام به موقع و بهنگام.

 

فرمانده سپاه ناحیه فومن در پایان تاکبد کرد امروز همه ما باید عضو بسیج باشیم و به این بسیجی بودن خود افتخار کنیم .

%d9%85%da%a9%da%a9 %da%a9%d9%85%da%a9%d9%85 %da%a9%da%a9%d8%aa %da%a9%da%af%da%a9%da%a9%d9%85 unnamed 55445