کد خبر: 53963تاریخ انتشار : 0:27:10 - سه شنبه 22 نوامبر 2016

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن؛

در هفته بسیج 17 واحد مسکن برای محرومان افتتاح خواهد شد

بسیج سازندگی ناحیه فومن در سوم آذر که روز بسیج سازندگی و خدمت گذاری نام گذاری شده است طرح واکسیناسیون طیور را با همکاری اداره دامپزشکی شهرستان فومن را در سطح روستا های شهرستان فومن اجرا خواهیم کرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ ناصر جوانمرد مسئول بسیج سازندگی ناحیه فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز اظهار کرد: بسیج سازندگی ناحیه فومن در سوم آذر که روز بسیج سازندگی و خدمت گذاری نام گذاری شده است طرح واکسیناسیون طیور را با همکاری اداره دامپزشکی شهرستان فومن را در سطح روستا های شهرستان فومن اجرا خواهیم کرد.

وی در ارتباط با طرح واکسیناسیون طیور افزود: برای اجرای این طرح 2500 واکسن تهیه شده است که با همکاری بسیجیان شهرستان انجام می شود که در این راستا روستائیان محترم می توانند با بسیجیان ما همکاری کنند.

جوانمرد در ادامه بیان داشت: از دیگر برنامه های ما افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در جنب فرمانداری فومن است که امروز این کار را انجام دادیم و یک غرفه از آن را به مشاوره شغلی و کاریابی اختصاص داده ایم.در این نمایشگاه در طی هفته بسیج دایر شده است و همه مردم می توانند از محصولات عرضه شده بهره ببرند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه فومن با اعلام افتتاح 13 واحد مسکن محرومان اضافه کرد: در روز چهارشنبه 3 آذر 17 واحد مسکن 50 متری محرومان در سطح روستاهای شهرستان فومن با حضور مسئولین شهرستان افتتاح خواهد شد.  برای هر کدام از این واحد ها بیست میلیون هزینه شده است.

وی تصریح کرد: ما امسال برای مرحله اول 700 میلیون تومان اعتبار پیش بینی کردیم که متقاضیان جهت دریافت تسهیلات به سیستم بانکی معرفی شده اند.

جوانمرد در پایان خاطرنشان کرد:در روز 6 آذر ما همایش تجلیل از نخبگان کشاورزی و اقتصاد مقاومتی شهرستان برگزار خواهد شد که از برخی فعالان شاخص عرصه های اقتصاد مقاومتی،گروه های جهادی و صنایع تبدیلی تقدیر خواهد شد.