کد خبر: 53940تاریخ انتشار : 1:39:07 - یکشنبه 20 نوامبر 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن خبر داد:

بسیج پیرو راه ائمه اطهار(ع) است/بیش از ۱۵۰ برنامه در هفته بسیج اجرا می شود

فرمانده سپاه ناحیه فومن گفت: بیش از ۱۵۰ برنامه بمناسبت هفته بسیج در این شهرستان اجرا می شود

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ فردین میرزاپور امروز در جمع خبرنگاران با تبریک هفته بسیج با بیان اینکه بسیج با تدبیر حضرت امام در سال ۵۷ با هدف دفاع از مستضعفان و ارزش های دینی و ملی تشکیل شد، اظهار کرد: امام برای این موضوع بسیج که یک نیروی مردمی بود آن را تاسیس کرد.

وی افزود: : جوانان ایران زمین دیروز در بسیج با رزمندگی فعالیت داشتند و امروز بعنوان افسران جنگ نرم در مقابل دشمنان ایستاده اند.

سرهنگ میرزاپور بسیجی را سربازی عزیز برای ولایت دانست و ادامه داد: بسیج پیرو راه ائمه اطهار(ع) است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با یادآوری اینکه بیش از ۱۵۰ برنامه در این هفته در فومن برگزار می شود، خاطرنشان کرد: رویکرد برنامه های بسیج در شهرستان فومن، بصیرت افزایی و روشن گری و معرفی دستاورد های بسیج است.

میرزاپور با بیان اینکه هفته بسیج یاداور شهامت و بصیرت و ابهت اسلام و انقلاب در مقابل استکبار است، افزود: فرهنگ بسیج، گمنامی و حفظ عزت نفس و تعهد و وفاداری به ولایت است.

این مسئول با تصریح براینکه فرهنگ بسیجی فرهنگ ناب محمدی است، گفت: معنویت و غیرت و فرهنگ از خصوصیات بسیج است.

وی با اشاره به اینکه برنامه های این هفته از ۳۰ آبان تا ۶ اذر ادامه دار خواهد بود، افزود: شعار هفته بسیج امسال، بسیج، انقلابی و خدمتگزار است.

وی گفت: غبارروبی و گلریزان مزار شهدا، یادواره شهدای کارگری و اصناف، همایش تجلیل از طلایه داران اقتصاد مقاومتی، افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، افتتاح سه حوزه بسیج خواهران، برگزاری مسابقات ورزشی مختلف و تجمع بسیجیان فومن در ۵ آذر در مصلی نماز جمعه این شهر از برنامه های شاخص این هفته خواهد بود.

میرزاپور با بیان اینکه در این هفته واکسیناسیون دام و طیور توسط بسیج سازندگی در سطح روستاهای شهرستان انجام می شود، ادامه داد: تا امسال حدود دو میلیارد تومان تسهیلات بانکی قرض الحسنه به بسیجیان اعطا شده است.