کد خبر: 53933تاریخ انتشار : 22:59:44 - شنبه 19 نوامبر 2016

شهردار فومن در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

از بانوی دستفروش دلجوئی کردیم/ مامور خاطی تعلیق شده است/دو عضو شورای شهر مدت هاست با شهرداری همکاری نمی کنند/از شبکه من و تو با من تماس گرفتند

متاسفانه چندین بار آن خانم به ما و ماموران ما فحاشی کرده است.می دانیم او هم درگیر مشکلاتی است منتها ما از آن خانم دلجویی کردیم. آن خانم با فحاشی به مامور ما اشتباه کرد و فرزندش برای مامور ما صندلی پرتاب کرد، منتها اشتباه مامور ما بسیار بزرگتر است.

امیرمحمد مهرورز/ به گزارش بهجت نیوز؛ هوشنگ عباس قلی زاده شهردار فومن عصر امروز در دیدار با اصحاب رسانه پیرامون حواشی مربوط به سد معبر این روزهای فومن اظهار کرد: جمع کردن سد معبر فعالیتی قانونی است منتها در رابطه با تنش مدنظر حرکت همکار ما اشتباه بوده است و در این راستا ما هم مقصریم چرا که باید همکار خود را بیشتر توجیه می کردیم.

شهردار فومن در ارتباط با پدیده دستفروشی گفت: در تمام دنیا  پدیده دستفروشی وجود دارد اما آنها چگونه برخورد می کنند و ما چگونه موضع می گیریم.ما باید سطح شهر را به شکلی مطلوب سامان بدهیم ، چرا که  متعهدیم تا نظم را در شهر ایجاد کنیم و این درگیری ها به خاطر تلاش ما برای ایجاد نظم است. ما مصر هستیم تا سد معبر را از چهره شهر پاک کنیم و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.در قضیه انتقال بازار هفتگی هم برخی از مغازه دارانی که مخالف بودند محوطه مقابل مغازه را اجاره می دادند.

عباسقلی زاده در ارتباط با آن بانوی دستفروش تصریح کرد: متاسفانه چندین بار آن خانم به ما و ماموران ما فحاشی کرده است.می دانیم او هم درگیر مشکلاتی است منتها ما از بانوی دستفروش دلجوئی کردیم. آن خانم با فحاشی به مامور ما اشتباه کرد  و فرزندش برای مامور ما صندلی پرتاب کرد، منتها اشتباه مامور ما بسیار بزرگتر است.

وی در ارتباط با رفتگر خاطی افزود: مامور خاطی تعلیق شده است و کمیته انظباطی برای او تشکیل می گردد. وی در حال ورود به شرکت برای جذب بود که فعلا وضعیت شغلی او تعلیق گشته است.

شهردار فومن در ادامه بیان داشت:‌ وظیفه ما حفظ آبروی شهر در موضوعات مختلف است و همه باید در این زمینه کوشا باشیم در همین راستا سال گذشته مامور ما با سلاح سرد مجروح شد اما برای حفظ آرامش جامعه آن را رسانه ای نکردیم.

عباسقلی زاده در رابطه با انتقادات مطرح شده در فضاهای مجازی مبنی بر بومی نبودن شهردار فومن تاکید کرد: بنده معتقدم شهردار باید بومی باشد چرا که در این صورت می تواند با موفقیت بیشتری خدمت نماید.

وی در ارتباط با دو عضو شورای اسلامی شهر فومن اظهار کرد: دو عضو شورای شهر مدت هاست با شهرداری همکاری نمی کنند . بیانیه ای که در ارتباط با وقایع اخیر آن دو عضو شورا داده اند را پرینت می گیریم و به لحاظ قضایی پیگیری می کنیم.

عباسقلی زاده در پایان خاطر نشان کرد: از شبکه ماهواره ای  من و تو دیشب با بنده تماس گرفته اند که با آنها  مصاحبه کنم  و بنده گفتم حضورا در دفترم برای مصاحبه در خدمت شما هستم.

photo_2016-11-19_22-55-03photo_2016-11-19_22-53-35 photo_2016-11-19_22-55-10photo_2016-11-19_22-54-46 photo_2016-11-19_22-55-31

  1. سید گفت:

    شهردار با شبکه ضد انقلاب مصاحبه کرده است ، بعد دروغ می گوید که گفته ام بیایید دقترم.

    شما اگر دین ندارید لااقل ازاده باشید