کد خبر: 53805تاریخ انتشار : 14:37:38 - جمعه 18 نوامبر 2016

امام جمعه فومن؛

آمریکا همچنان زیاده خواهی می کند/از خانواده آن زن دست فروش باید دلجویی شود

حجت الاسلام صفوی با اشاره به عمل زشت یکی از کارگران شهرداری، افزود: نباید عمل یک فرد را به پای کل مجموعه نوشت.

عرفان منصوریان/به گزارش بهجت نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین صفوی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان فومن با بیان اینکه خداوند خودش حافظ اول اسلام است، افزود: آیات قران کریم به حاکم بودن دین اسلام در تمام دنیا بشارت می دهند.

امام جمعه شهرستان فومن با اشاره به اهمیت امر به معروف و  نهی از منکر، گفت: دین اسلام دین آمریت به معروف و نهی از منکر است.

وی با بیان اینکه مومنان و مومنات نسبت به یکدیگر ولایت و وظیفه دارند، متذکرشد: مهم ترین وظیفه مسلمانان نسبت یه یکدیگر زنده نگاه داشتن امر به معروف و نهی از منکر است.

خطیب جمعه فومن با یادآوری اینکه انبیا برای امر به معروف و نهی از منکر مبعوث شده بودند، خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال ترویج بی تفاوتی در جامعه است.

صفوی با تاکید براینکه اربعین نشان شیعه است، تصریح کرد: استقبال شیعیان و دوست داران اهل بیت از این همایش جهانی بسیار بی نظیر است.

این مسئول با اشاره به اینکه امکانات سفر زائران حسینی باید فراهم شود، تاکید کرد: همه مرزهای خروجی کشور به سمت مراسم اربعین باید پذیرای زائران حسینی باشند.

محمدحسن صفوی با اشاره به بد عهدی های امریکا در مذاکرات، خاطرنشان کرد: آمریکا همچنان به بد عهدی و زیاده خواهی های خود ادامه می دهد.

وی از تحریم های جدید از سوی آمریکا خبر داد و متذکرشد: رهبر معظم انقلاب اسلامی این موضوع را پیش بینی کرده بودند.

صفوی با اشاره به عمل زشت یکی از کارگران شهرداری، افزود: نباید عمل یک فرد را به پای کل مجموعه نوشت.

امام جمعه فومن با تصریح براینکه سد معبر مشکلی است که باید با آن برخورد شود، خاطرنشان کرد: اما نباید هر برخوردی با شهروندان انجام شود.

خطیب جمعه فومن خواستار رسیدگی این موضوع از سوی شهرداری فومن شد و افزود: از خانواده آن زن دستفروش باید دلجویی شود.