کد خبر: 53767تاریخ انتشار : 18:58:41 - پنجشنبه 17 نوامبر 2016

یادداشت/مهدی نصیری راد

قطبی دیگر در فوتبال شمال کشور در حال ظهور می باشد/بازیکنان بدانند برای فومنی ها همواره قهرمانند

فومنی ها در این بازی بدون اینکه به تاکتیک های دفاعی محض و ضد فوتبال روی بیاورند صرفنظر از نتیجه به دست آمده نشان دادند که اینک قطبی دیگر در فوتبال شمال کشور در حال ظهور می باشد.

 عصر امروز از سری رقابت های جام حذفی فوتبال کشور، شهرداری فومن در ورزشگاه تختی تهران به مصاف تیم لیگ برتری نفت تهران با سرمربیگری علی دائی اسطوره فوتبال کشورمان رفت که در پایان با نتیچه 4 بر 0 بازی را به میزبان واگذار کرد.

دلاورمردان فومنی با نمایشی تحسین برانگیز که در دقایقی از بازی دروازه میلاد فراهانی را با ضربه شوت نیما پاکدل و یا ضربه سر یحیی زاده تهدید کردند و موقعیت های خطرناکی در این مسابقه خلق کردند، توانستند فوتبال فومن را در شرایطی که از شبکه ورزش به صورت زنده در کل کشور پخش می شد به همگان معرفی کنند.

فومنی ها در این بازی بدون اینکه به تاکتیک های دفاعی محض و ضد فوتبال روی بیاورند صرفنظر از نتیجه به دست آمده نشان دادند که اینک قطبی دیگر در فوتبال شمال کشور در حال ظهور می باشد.

تیمی که این روزها به ارتش سبز گیلان ملقب گشته است بیش از دو سال است که در خانه نباخته و حضور پرشور هواداران خونگرم فومنی در بازی های این تیم که امروز هم با تشویق سرمربی تیم رقیب فرهنگ صحیح اسلامی،ایرانی را به تصویر کشاندند، سرمایه عمیق مردمی باشگاه شهرداری را به رخ همگان می کشاند.

بازیکنان شهرداری بدانند برای فومنی ها شما همواره پیروز و قهرمانید، شمائی که در همه حال با تزریق نشاط و شور به جوانان و نوجوانان فومنی محیطی سالم را خلق می کنید تا مبادا این سرمایه های ارزشمند شهرمان آغشته به آلودگی های شایع این روزهای جامعه بشوند و بیش از همه باید قدردان زحمات و ممارست چند ساله علی فلاح سرمربی محبوب ارتش سبز باشیم و از همه حامیان این تیم اعم از حاج مسعود مرآت،حاج مجید مرآت،مدیر عامل محترم باشگاه، شهردار محترم و دیگر گمنامان و زحمت کشانی که ذهن یاری نمی کند تا در این سطور نام شان جاری شود صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

کلام آخر با نماینده محترم شهرستان و مسئولین محترم این است که برای حفظ و ارتقای این موقعیت خطیر که می تواند آوازه فومن و فومنی ها را همواره در رسانه ها و در کشور مطرح سازد بکوشند با ورود بخش خصوصی  برای مالکیت باشگاه شهرداری فکری بشود تا جوشش استعداد های ناب فومنی در اثر بی تدبیری و سهل اندیشی به جهت مشکلات مالی و مدیریتی خشک نگردد.

  1. عاصی گفت:

    خدا قوت پهلوانان