کد خبر: 53749تاریخ انتشار : 14:45:57 - پنجشنبه 17 نوامبر 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

بیش از صد برنامه در هفته بسیج برگزار خواهد شد

هفته بسیج یادآور دلاور مردان مخلصی هست که برای اعتلای انقلاب اسلامی خالصانه جان خویش را فدای اسلام و انقلاب کردند.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج اظهار کرد؛ هفته بسیج یادآور دلاور مردان مخلصی هست که برای اعتلای انقلاب اسلامی خالصانه جان خویش را فدای اسلام و انقلاب کردند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن ضمن اظهار تبریک به مناسبت فرارسیدن  هفته بسیج به همه بسیجیان شهرستان گفت: سپاه ناحیه فومن در هفته بسیج بیش از صد برنامه در سطح حوزه های مقاومت بسیج اجرا خواهد کرد. در همین راستا یکی از برنامه های بسیار خوب ما دعوت از مسئول محترم حوزه ولایت فقیه در استان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا معتمد در 5 آذر می باشد.

وی با اشاره به بحث آمایش سرزمین در خصوص جذب تصریح کرد: بنا داریم در هفته بسیج حوزه های مقاومت خواهران را در شهرستان از دو حوزه به پنج حوزه برسانیم و در سه بخش رود پیش، لولمان و سردار جنگل ما سه حوزه بسیج برای خواهران بسیجی آن مناطق افتتاح خواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در ادامه بیان داشت: از جمله برنامه های دیگر در هفته بسیج برگزاری  یادواره های شهدا و جلسات روشنفکری و بصیرت افزایی می باشد.

سرهنگ میرزاپور  در پایان افزود: بسیجیان فومنی در هفته بسیج با همکاری اداره دامپزشکی شهرستان در واکسیناسیون دام و طیور روستاییان مشارکت خواهند داشت.