کد خبر: 53713تاریخ انتشار : 0:27:18 - پنجشنبه 17 نوامبر 2016

سرمربی شهرداری فومن؛

قیمت یک بازیکن تیم نفت برابر هزینه کل تیم ماست

درجام حذفی تا امروز به چشم بازی تدارکاتی نگاه می‌کردیم اما اکنون هدف ما صعود به مرحله بالاتر است. ما بازیکنان بزرگی هم مثل اشجاری، رمضانی و آقازاده داریم که البته رمضانی و چند بازیکن ما مصدوم هستند.

به گزارش بهجت نیوز؛ علی فلاح سرمربی تیم شهرداری فومن که تیمش در مرحله یک هشتم نهائی جام حذفی فوتبال کشور عصر امروز باید به مصاف نفت تهران با سرمربی گری اسطوره فوتبال آسیا علی دائی برود در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:  نفت تیم بزرگ و ریشه‌داری است. بازیکن خوب و مربی بزرگی دارد. ما می‌خواهیم نفت را شکست دهیم تا به مرحله بعدی صعود کنیم. جام حذفی جام شگفتی‌هاست. ما در 3 سال به ترتیب از لیگ شهری به لیگ استانی و سپس به لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور صعود کرده‌ایم.

وی افزود:  در جام حذفی تا امروز به چشم بازی تدارکاتی نگاه می‌کردیم اما اکنون هدف ما صعود به مرحله بالاتر است. ما بازیکنان بزرگی هم مثل اشجاری، رمضانی و آقازاده داریم که البته رمضانی و چند بازیکن ما مصدوم هستند.

وی در مورد هزینه‌های تیمش اظهار کرد:‌ قیمت یک بازیکن تیم نفت برابر هزینه کل تیم ماست. بازیکنان ما فقط حقوق می‌گیرند. ما مشکل مالی داریم و اگر این مشکلات حل شود می‌توانیم مدعی صعود به لیگ یک باشیم. ما روی مسائل روحی روانی تیم کار کرده‌ایم اما باید بیشتر کار کنیم تا بهتر شویم. فاصله تاکتیکی ما با نفت زیاد نیست و این اولین بازی ما مقابل یک تیم بزرگ است.