کد خبر: 53696تاریخ انتشار : 14:18:17 - چهار شنبه 16 نوامبر 2016

در مرحله یک هشتم نهائی جام حذفی فوتبال کشور؛

لشکر کشی ارتش سبز برای فتح تهران/آیا شهرداری فومن به شگفتی سازی خود ادامه خواهد داد؟

ازسری مسابقات جام حذفی یادواره آزاد سازی خرمشهر مرحله 1/8 نهایی، دو تیم نفت تهران و شهرداری فومن در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یکدیگر می روند.

مجتبی فلاح/ به گزارش بهجت نیوز؛ از سری مسابقات جام حذفی یادواره آزاد سازی خرمشهر مرحله 1/8 نهایی، دو تیم نفت تهران و شهرداری فومن در ورزشگاه تختی تهران به مصاف یکدیگر می روند.

نفت تهران بعد از فصل خوبی که با علیرضا منصوریان سرمربی کنونی استقلال تهران داشت امسال آقای گل جهان در بازی های ملی یعنی شهریار فوتبال ایران علی دایی را بر روی نیمکت خود می بیند. تیم نفت در  ابتدای فصل جاری پس از کش و قوس فراوان به شرکت یاسین پیشرو کیش واگذار شد.این تیم با این که دیر بسته شد ولی تا بدین جای کار نتایج نسبتا مطلوبی گرفته است و با 16 امتیاز از 10 بازی در رده 3 لیگ برتر قرار گرفته است. نفت تهران تیمی است که در فاز هجومی تیمی نسبتا قوی (گل زده 14) و در فاز دفاعی تیمی متزلزل و شکننده نشان داده است (12 گل خورده). تیم نفت تهران در این دیدار تنها رضا علیاری را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

اما در این سوی میدان شهرداری فومن، تیمی که با کمک هواداران پرشورخود سعی دارد به شگفتی سازی خود ادامه دهد. تیم شهرداری فومن پس از تساوی مقابل استقلال آبی ب تهران در تهران گام به این مسابقه خواهد نهاد. شهرداری فومن تنها نماینده از شمال کشور می باشد و چشم و امید شمال کشور به این تیم خوب فومنی است. با مساعدت مدیر عامل ، هیئت مدیره باشگاه شهرداری فومن و شهردار فومن 6 دستگاه مینی بوس جهت اعزام هواداران شهرداری فومن به تهران و تشویق تیم محبوب شهرداری فومن در دسترس عموم قرار گرفته است. تا یار دوازدهم تیم در کنار تیم باشد.

بیشک فومنی های مقیم تهران هم برای تشویق تیم محبوب خود به ورزشگاه تختی تهران می آیند. با توجه به این که باشگاه سعی در اعزام هواداران خود به تهران را دارد می توان گفت ارتش سبز به تهران لشکر کشی خواهد کرد. شاگردان علی فلاح به دنبال شگفتی سازی هستند تا نام فومن و فوتبال فومن را برسر زبان ها بیندازند.