کد خبر: 53484تاریخ انتشار : 17:20:55 - جمعه 11 نوامبر 2016

نامه پدران شهدای مدافع حرم رشت به اعضای شورای نگهبان و رئیس مجلس

حنجره‌ مدافع فتنه‌گران را حلقوم شیطان بزرگ می‌دانیم

به وصیت فرزندان شهید خود به دفاع تمام قد از حریم انقلاب و ولایت بر می‌خیزیم و حنجره‌ای را که به دفاع از فتنه‌گران گرم باشد حلقوم شیطان بزرگ می‌دانیم.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم؛ پدران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت در نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان و رئیس مجلس تاکید کردند: به وصیت فرزندان شهید خود به دفاع تمام قد از حریم انقلاب و ولایت بر می‌خیزیم و حنجره‌ای را که به دفاع از فتنه‌گران گرم باشد حلقوم شیطان بزرگ می‌دانیم.

پدران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت با صدور نامه‌ای خطاب به اعضای شورای نگهبان و رئیس مجلس شورای اسلامی، پیرامون حرمت شکنی یکی از نمایندگان رشت که در مجلس شورای اسلامی از فتنه و فتنه‌گران دفاع کرد، اعتراض کردند.

در بخشی از این نامه آمده است: فتنه‌ سال 88 خنجر جفا آمیزی بود که خواص بی‌بصیرت و خسته از آرمان‌های انقلاب و منحرفین از مسیر روشن امام(ره) و رهبری و شهدا به پیکره نظام اسلامی زدند و با کمال تأسف شاهد بازتولید نمک نشناسان جدیدی هستیم که در این زمانه و برهه‌ حساس به‌منظور تحقق خواسته‌های حقیر دنیوی‌شان و منافع و پست زودگذرشان در حال عبور از خط قرمز فتنه هستند.

در این نامه سرگشاده اعلام شده است: همه ملت ایران به روشنی می‌دانند که فتنه خط قرمز نظام و رهبری است و عبور کردن از خط قرمزهای رهبری شاید برای عده‌ای که بویی از ولایت و زعامت معنوی رهبر جامعه نبرده باشند امری کوچک تلقی شود اما این که ملت ایران به چنین مسلکی تن بدهد بعید و نشدنی است.

 در بخش دیگری از این نامه آورده شده است: یکی از نمایندگان این شهرستان از سردمداران جریان بی‌بصیرت و مدافع فتنه‌ای است که به دروغ خود را مستقل ولایی و جانباز ولایتمدار می‌پندارد و در حالی که فرزندان ما برای حفظ ارزش‌های دینی جان خودشان را فدا کردند و در وصایاشان بر تبعیت از امر ولی فقیه زمان تأکید داشتند به بهانه دفاع از وزرای پیشنهادی دولت حرمت کلام و فرمایش رهبری را شکسته و به نوعی به دفاع از حریم‌شکنان فتنه‌گر 88 پرداخته است.

پدران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت در بخش پایانی این نامه آورده‌اند: ما امضاءکنندگان این نامه بنا به سفارش و وصایای فرزندان شهید مدافع حرم خود به دفاع تمام قد از حریم انقلاب و ولایت بر می‌خیزیم و حنجره‌ای را که به دفاع از فتنه‌گران گرم باشد حلقوم شیطان بزرگ می‌دانیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدران شهیدان مدافع حرم شهرستان رشت، “سجاد طاهرنیا”، “سید اسماعیل سیرت نیا”، “سعید مسافر”، “حامد کوچک زاده” و برادر شهید”محمدحسین عطری” ذیل نامه مذکور را امضاء کرده‌اند.

انتهای پیام/