کد خبر: 53072تاریخ انتشار : 15:04:24 - یکشنبه 6 نوامبر 2016

استاد حوزه و دانشگاه های گیلان؛

چقدر باید امام حاضر از دست برخی غصه بخورد؟

وی در ادامه بیان داشت: چقدر باید امام حاضر از دست برخی ها که این موارد را نمی بینند و تعامل با کدخدا را مطرح می کنند غصه بخورد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین کریمیان شب گذشته در مسجد حضرت ولی عصر(ع) بالامحله فومن با اشاره به نظر اندیشمندان جهانی مبنی بر فروپاشی ایالات متحده اظهار کرد: همه باید با تامل نظر اندیشمندان جهانی را مطالعه کنیم، شما در فضای مجازی مقالات متعدد با عنوان ۲۰۳۰ را مطالعه کنید، شما نظر فکویاما را بخوانید، بدانید که کارشناسان جهانی عقیده دارند در سال ۲۰۳۰ آمریکا درگیر فروپاشی می شود.

دکتر کریمیان در ارتباط با وضعیت نامناسب داخلی ایالات متحده اظهارکرد: شما ببینید در کشوری که وضعیت مردم آن بسیار نا مناسب است، مردم در فقر و فلاکت به سر می برند ، به لحاظ اخلاقی انحطاط اخلاقی حکم فرماست و آمار جرم و جنایت آنقدر بالاست که باید از ماهواره ها برای تامین امنیت استفاده بشود.

وی در ادامه بیان داشت: چقدر باید امام حاضر از دست برخی ها که این موارد را نمی بینند و تعامل با کدخدا را مطرح می کنند غصه بخورد. رهبر معظم انقلاب اینقدر از دشمنی آمریکاییها بر علیه ملت ایران فرمودند اما برخی گفتند هرگز از تعبیر دشمن برای آمریکا استفاده نمی کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به قدرت منطقه ای ایران افزود: ایرانی که امروز همگان از پیشرفت فزاینده او در سطح جهانی سخن می گویند و قدرت برتر منطقه می باشد چگونه برخی در داخل کشور ایران را حقیر و ضعیف می پندارند و درصدد سازش با آمریکا هستند، آمریکایی که نامزدهای انتخاباتی آن برای متوقف کردن قدرت فزاینده جمهوری اسلامی از فشار بر ایران سخن می گویند.

وی افزود: در دوران رسول الله هم ما شاهد جریان نفوذ بودیم که حتی همسر پیغمبر(ص) بر خلاف میل و سیره پیغمبر(ص) عمل می کرد و وقتی امام علی (ع) به شهادت رسید در آن چند سالی که زنده بود هر نوزادی را که به نزدش به عنوان ام المومنین برای نام گذاری می آوردند عبدالرحمن می نامید و این به خاطر کینه ای بود که از امیرالمومنین(ع) داشت و نام ابن الملجم را انتخاب می کرد.

دکتر کریمیان در پایان خاطر نشان کرد: امروز هم ما می بینیم رهبرمعظم انقلاب جریان نفوذ را مطرح می کنند و این همه بر این موضوع تاکید دارند چرا که دشمن امروز به دنبال تغییر محاسبات کارگزاران نظام است.