کد خبر: 53035تاریخ انتشار : 16:45:52 - شنبه 5 نوامبر 2016

علی دایی به فومن رسید

نفت تهران که در مرحله یک شانزدهم جام حذفی توانست تیم تازه نساجی مازندران را از پیش بردارد، اکنون باید در مرحله یک هشتم به مصاف شهرداری فومن برود.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛ نفت تهران که در مرحله یک شانزدهم جام حذفی توانست تیم نساجی مازندران را از پیش بردارد، اکنون باید در مرحله یک هشتم به مصاف شهرداری فومن برود.

شهرداری فومن نیز که در رده هشتم لیگ دو حضور دارد، در یک بازی خارج از خانه تیم مدعی شهرداری تبریز را از پیش رو برداشته بود.
علی دایی در حالی به شهرداری فومن رسیده که این تیم گیلانی در سه سال اخیر در هیچ یک از بازی های خانگی نتیجه ای را واگذار نکرده و در آخرین بازی خانگی توانسته بود داماش گیلان را با یک گل بدرقه کند.
شهرداری فومن که با هدایت علی فلاح و داشتن تماشاگران بسیار پرشور از بازیکنانی مانند حسن اشجاری ملی پوش سابق فوتبال کشور، علیرضا رمضانی، میلاد مرادی و مجتبی فرزام پور بهره می برد، دل به پیروزی در این دیدار و اثبات توانایی جوانان پر استعداد اش است.
ساعت ۱۶ روز یکشنبه این هفته، قرعه کشی مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال کشور برگزار می شود که میزبانی و میهمانی ۱۶ تیم برتر این رقابت ها با این قرعه کشی مشخص خواهد شد.
شهرداری فومن که جز محدود تیم هایی از لیگ دسته دو و یک است که در این مرحله حضور داشته و اولین حضور در جام حذحذفی را تجربه می کند، می تواند با برد در مقابل شاگردان علی دایی، نام آوازه بلندی را برای خود برپا کند و از طرف دیگر، علی دایی که یدطولایی در جام حذفی دارد، هرگز علاقه به کناره گیری از این رقابت هارا ندارد.