کد خبر: 53029تاریخ انتشار : 16:37:34 - شنبه 5 نوامبر 2016

نماینده مردم فومن و شفت در گفتگو با 8دی:

مردم تشنه صداقت هستند / پرداخت فعلی یارانه ها نمی تواند گره از گره های مردم باز کند

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده که پرداخت اینچنینی یارانه به مردم نتوانسته عدالت را در جامعه برپا کند.

به گزارش ۸دی، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی پرداخت فعلی یارانه ها را نامطلوب عنوان کرد و گفت: تجربه نشان داده که پرداخت اینچنینی یارانه به مردم نتوانسته عدالت را در جامعه برپا کند.
حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی افتخاری در گفتگو با خبرنگار ۸دی پرداخت فعلی یارانه ها را خلاف قانون دانست و اظهار داشت: شان و منزلت مردم ما فراتر از این است که بخواهیم با چنین برنامه هایی کمک حال مردم باشیم.
وی مردم را تشنه صداقت دانست و افزود: اگر بخواهیم وضع فعلی کشور را برای مردم توضیح دهیم باید بگوییم که مردم همیشه در صحنه بوده اند و خواهند بود.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه پرداخت فعلی یارانه ها نمی تواند گره از گره های مردم باز کند، گفت: نمی توان با پرداخت یارانه و تقسیط کردن برخی اقشار روند پرداخت یارانه ها را اصلاح کرد.
حجت الاسلام افتخاری با بیان اینکه وظیفه افراد مسطیع است که دست افراد محروم و مستضعف جامعه را بگیرند، اظهار کرد: پرداخت یارانه های نقدی تاکنون ثابت کرده نتوانسته عدالت را در جامعه پیاده کند.
وی با اشاره به اینکه نتیجه مطلوبی تاکنون از پرداخت اینچنینی یارانه ها دیده نشده، گفت: امیدواریم در آینده با برنامه ریزی های مدون و هدفمند آنچه که مد نظر مقام معظم رهبری است را که همان چشم انداز ۱۴۰۴ است برسیم.

انتهای پیام/