کد خبر: 52954تاریخ انتشار : 22:27:42 - جمعه 4 نوامبر 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

بسیجیان اجازه نخواهند داد انقلاب به دست نااهلان بیفتد

صبحگاه مشترک بسیجیان گردانهای حوزه مقاوت شهید دستغیب شهری،شهید باهنر گورب پس ، شهید ابوذر غفاری رودپیش و سردارجنگل ماکلوان در رزمایش 2 روزه دفاع از کوه و برزن و امداد نجات با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در پادگان حسینکوه فومن برگزار گردید .

به گزارش بهجت نیوز؛ صبحگاه مشترک بسیجیان گردانهای حوزه مقاوت شهید دستغیب شهری،شهید باهنر گورب پس ، شهید ابوذر غفاری رودپیش و سردارجنگل ماکلوان در رزمایش 2 روزه دفاع از کوه و برزن و امداد نجات با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در پادگان حسینکوه فومن برگزار گردید .

 

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور در مراسم صبحگاه ضمن عرض خیر مقدم به همه مسئولین و خدا قوت به فرماندهان حوزه های مقاومت و فرماندهان گردان بیت المقدس تاکید کرد :بسیجیان ما اجازه نخواهند داد،این اتقلاب که به برکت خونه شهدا بدست آمده است بدست نااهلان بیفتد و تا آخرین نفس در مقابل هجمه های دشمن ایستادگی خواهند کرد.

 

فرمانده سپاه  ناحیه فومن در ادامه تاکید کرد : بسیجیان ما همان شعار و باور رزمندگان دفاع مقدس را دارند . وی افزود :پیام بسیجیان ما برای دوستان مان در منطقه صلح و آرامش و دشمنان معاند با ولایت و انقلاب اسلامی پاسخی کوبنده است. اضافه بر آن دشمن اگر بدنبال تهدید سخت باشد حضور بسیجیان در صحنه دشمن را پشیمان خواهد کرد .

 

سرهنگ میرزاپور بیان داشت : یقیانا امروز رزمایش دفاع از کوه و بزرن یک رزمایش واقعی است و این آمادگی را داریم در همه صحنه ها از ولایت و انقلاب دفاع نماییم .

فرمانده سپاه ناحیه فومن مسئولیت پذیری و بصیرت را 2 اصل مهم بسیج برای دفاع از انقلاب اسلامی دانست و گفت :  تعهد میکنیم تا زمانی که نگاه فرزند شهید محمد اتابه ها به ما باشد  از آرمان های انقلاب فا صله بگیریم .
 

در ادامه حجت الاسلام صفوی امام جمعه فومن به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت : امام کاظم (ع) فرمود :  در آخر الزمانی گروهی در مشرق زمین ظاهر می شوند که ظهورشان زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است .
وی بسیجیان را افتخار قرآن و اسلام نامید و گفت : امروز تفکر بسیجی در سرتاسر جهان اسلام گسترش یافته و از مرزهای انقلاب اسلامی خارج شده است ؛ امروز مردم آزاده در جهان از این تفکر انقلابی و الهی دفاع می کنند ؛ بسیج  با پرچم یا لثارات الحسین را که بدوش گرفته است به دنبال مقابله با کفر جهانی است  
امام جمعه شهرستان فومن اظهار کرد : بسیج با رهبری الهی  امام خامنه ای (مد ظله العالی) امید بخش مستضعفان عالم است که خداوند وعده داده مستضعفان را مستکبران عالم پیروز کند و این وعده الهی است که بسیجیان وارثان زمین باشند و کاخ های ستمگران را ویران کنند .
وی افزود : خداوند تبارک و تعالی  محبت شما در قلب مستضعفان عالم و رعب شما در مستکبران جهان قرار داده است.
حجت  السلام صفوی بیان داشت :  شما جوانان برومند حزب الله ثابت کرده اید و هرگز بین شما و عباس حسین (علیه السلام)  فاصله ای نیست و با شعار یا لیت کنا معک  بدنبال آن هستید که همراه امام به رستگاری برسید .
وی افزود تصریح کرد :  امروزسرداران و  شهیدان ما مثل شهید محمد اتابه که با کفر جهانی مبارزه می کنند به دنبال حفظ حرم اهل بیت (ع) هستند و امروز امنیت کشور مدیون این شهدای گرانقدر است .
 
بعد از سخنرانی امام جمعه فرماندهی سپاه ناحیه فومن با رمز یا عبدالله الحسین(علیه السلام ) اعلام نمود و بسیجیان حاضردر میدان با شعار لبیک یا حسین مرحله عملی رزمایش دفاع از کوه و برزن و امداد و نجات را آغاز نمودند .
شایان ذکر است گروه رزمی ذوالفقار از حوزه مقاومت سردار جنگل ماکلوان با اجرای حرکات نمایشی ، دفاع شخصی  و نزاع خیابانی در این مراسم ؛ آمادگی رزمی خود را به نمایش گذاشت .