کد خبر: 52907تاریخ انتشار : 2:16:49 - جمعه 4 نوامبر 2016

حسین الله کرم در مراسم سالگرد شهید سیرت نیا:

برخی نمایندگان بر خلاف نظر رهبری حرف زدند / شهید سیرت‌نیا پرچم‌دار دفاع از نظام در برابر فتنه بود

حسین الله کرم امشب در مهدیه رشت گفت: شهید سیرت‌نیا با بصیرت انقلابی و سیاسی خود پرچم دار دفاع از نظام در برابر فتنه بود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  ۸دی، سردار حسین الله کرم فعال سیاسی و از پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب در نخستین سالگرد شهادت سید اسماعیل سیرت‌نیا که در مهدیه رشت برگزار شد، شهادت این شهید را چیزی فراتر از دفاع در سوریه قلمداد کرد و اظهار داشت: همان ابعداد شخصیتی که حضرت امام برای شهید بهشتی ذکر کردند برای این سید بزرگوار نیز صدق می کند.

وی افزود: به فرموده‌ی مقام معظم رهبری اگر سیرت‌نیاها نبودند، امروز ما باید در کرمانشاه و همدان با داعش می‌جنگیدیم، اما امروز امّ القرایی که به دنبالش هستیم را توانسته ایم با خون شهدا تثبیت کنیم.

الله کرم اهداف دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی را در طرح های اجرایی متفاوتش خواند و گفت: ترکیه با اخوانیزه کردن، عربستان با طرح وهابی‌گری و اکنون آمریکا و اسراییل با تئوری تجزیه کشورهای خاور میانه سعی در تسلط بر کشورهای همسایه ما دارند، اما دیدیم اینگونه نشد، مردم همانگونه که رهبری فرمان داد بصیرانه پیش روی کردند و مانع نفوذ دشمن شدند و امروزه این شهیدان با دفاع در بیرون مرزها جلوی استکبار آنها ایستادگی کردند.

این فعال سیاسی با بیان خاطره ای از شهید سیرت نیا ادامه داد: به یاد دارم زمانی که شهید با راه انداختن کاروان راهیان نور در شلمچه به زوار شهدا خدمت می‌کرد، عاشق کربلای ۵ بود. یادم هست ۱۹ میلیون وام گرفته بود و همه را در راه شهدا خرج کرد، خانواده‌ی معظم شهدا را راهی مشهد الرضا کرد، انگار خودش به تنهایی یک بنیاد شهید بود!

الله کرم با بیان اینکه استان گیلان تنها استانی بود که یک روز قبل از ۹ دی، در دفاع از ارزشهای انقلاب و علیه فتنه ۸۸ قیام کرد افزود: این شهید سیرت‌نیا بود که با بصیرت انقلابی و سیاسی خود پرچم دار دفاع از نظام در برابر فتنه شد.

وی با اشاره به اینکه بعضی مسئولین ارزشها را از یاد برده‌اند و حرف‌های ضدانقلابی می‌زنند گفت: چطور یکی از نمایندگان به خود اجازه می دهد برخلاف رهبری حرف بزند؟ او که باید تمام قد مطیع رهبرش باشد، چطور می‌خواهد فتنه را کنار بگذارد؟ مشکل اینجاست که آقایان سیاست و بصیرت اسلامی را نمی‌شناسند.

این فعال سیاسی با اشاره به نزدیک بودن زمان انتخابات از مردم خواست هشیار باشند و افراد را بشناسند و سپس تصمیم بگیرند.

وی افزود: حواستان جمع باشد که چه کسانی اختلاس کردند و جناب رئیس جمهور نامش را معوقه گذاشت! پس چطور برای ۳ میلیون تومان وام پوست مردم را می‌کنند؟ چطور آقای زیباکلام می‌گوید مرگ بر آمریکا شعار حزب توده بود؟ مگر امام نمی‌گفت مرگ بر آمریکا؟ مگر ما هیهات منا الذله و مبارزه با ظلم را از عاشورا نیاموخته ایم؟ شعار مرگ بر آمریکا یعنی امام و سید اسماعیل‌ها زنده‌اند.

الله کرم ادامه داد: اگر ما امروز از اسد دفاع می‌کنیم چون او پشتیبان لبنان و فلسطین است. چطور آقای هاشمی می‌گوید جنگ جهانی سوم است بیخیال شوید! اگر ما دفاع نکنیم سوریه تجزیه می شود.

این فعال سیاسی با بیان اینکه دفاع از بشار اسد فرمان رهبری است، تصریح کرد: زمانی که حضرت آقا می گوید اسد باید بماند یعنی باید بماند، زمانی که می گوید فتنه خط قرمز ماست باید خط قرمز باشد، من تعجب می کنم که چطور یک نماینده می گوید بس است چقدر از فتنه حرف میزنید؟ فتنه کجا بود؟! ما که عرضه نداشتیم علی مطهری را از مجلس بیرون کنیم، شاید شما بتوانید نمایندگان حامی فتنه را از مجلس بیرون بیاندازید!

این مراسم با نوای مرگ بر فتنه گر جلسه پایان یافت.

انتهای پیام/