کد خبر: 52832تاریخ انتشار : 13:24:15 - پنجشنبه 3 نوامبر 2016

تظاهر کنندگان فومنی در گفتگو با بهجت نیوز پاسخ دادند؛

چرا آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند؟

باحضور در جمع انبوه تظاهر کنندگان فومنی در راهپیمائی یوم الله 13 آبان به سراغ چهار نفر از مردم غیور فومن رفتیم و از آنها پرسیدیم که چرا آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند؟

به گزارش بهجت نیوز؛ با حضور در جمع انبوه تظاهر کنندگان فومنی در راهپیمائی یوم الله 13 آبان به سراغ چهار نفر از مردم غیور فومن رفتیم و طی گفتگوئی کوتاه از آنها پرسیدیم که چرا آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند؟

این گفتگو ها به شرح ذیل می باشد؛

img_7004
امیر مهدی مشعر پور دانش آموز بسیجی که با لباس رزم در این راهپیمائی حاضر شده بود در پاسخ به سوال ما گفت: چون همه ما جوانان و نوجوانان گوش به فرمان رهبرمان هستیم و برای نبرد بر علیه باطل آماده ایم.

img_7062

مهدی پیرباوفا از مداحان شهرستان فومن در رابطه با سوال فوق اظهار کرد: تجربه بعد از انقلاب با تمام دشمنی ها و خباثت ایالات متحده به همگان ثابت کرده است که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و کشور ما الحمدالله با رهبری رهبر فرزانه انقلاب در مسیر پیشرفت قرار دارد.

img_7080

حاج فریدون قربانی حق از نمازگزارن مسجد بالامحله فومن هم که در این راهپیمائی حاضر شده بود بیان داشت:اگر ما در همه عرصه ها متحد باشیم و پشتیبان رهبرمان باشیم مشکلی هرگز نخواهیم داشت لذا بهتر است خط انقلاب را دنبال کنیم و به اسلام ناب تاسی کنیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

img_7067

حمید تیغ نورد از بازنشستگان بنیاد شهید و امورایثارگران و رئیس سابق بنیاد شهید فومن نیز این گونه نظر می دهد:مردم ایران با حضور در عرصه های بین المللی و همینطور در راهپیمائی ها و تظاهرات مختلف در حمایت از جمهوری اسلامی همواره ثابت کرده اند که پشتیبان انقلاب هستند و این جمله بسیار پرمفهوم حضرت امام خمینی (ره) را عملا معنا کرده اند.