کد خبر: 52790تاریخ انتشار : 2:14:54 - پنجشنبه 3 نوامبر 2016

نماینده مردم فومن و شفت؛

13 آبان نمادی از استبداد گریزی و استکبار ستیزی است

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری نماینده مردم شریف فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری نماینده مردم شریف فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی  را گرامی داشت.
متن پیام حجت الاسلام افتخاری به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ، سیزده آبان یادآور سه اتفاق مهم تبعید امام خمینی(ره) به علت حق گویی و ایستادگی مقابل فساد و استبداد رژیم طاغوت ، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در راه بیان خواسته‌های برحق ملت ایران و تکمیل این راه پرافتخار با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) می باشد.

این روز در تاریخ معاصر نمادی از استبدادگریزی و استکبارستیزی به عنوان شاخص یک حکومت الهی است که در طی 38 سال ، ذهن و زبان نوجوانان ، جوانان و همه اقشار را چنان پرورش داده که حسین فهمیده ، حسین علم‌الهدی و حسین خرازی ، نمونه‌هایی از آسمان پر از ستاره‌ آن می باشند.
با مشاهده چنین راست قامتانی است که می توان گفت کوچکی سن نمی تواند ایمان و اعتقاد انسان های نیکو خصال را محدود نماید و حقیقت جویان در هر برهه از زندگی روحیه و منشی بزرگ دارند.

همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش آموزان و دانشجویان با هوشیاري و بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی (ره) ، همینه پوشالی آمریکا را در اين روز تاريخي و حماسي در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و ادای احترام به حماسه آفرینان 13 آبان ، از عموم مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستانهای فومن و شفت دعوت می نمایم تا با حضور گسترده خود در تظاهرات ضد استکباری یوم ا… 13 آبان ، انزجار خود را از اقدامات استکبار جهانی و هم پیمانانش بر علیه ملت ایران اسلامی ، اعلام دارند.

در پایان ، امیدوارم در حفظ و صیانت از دستاوردها و آرمانهای انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خنثی نمودن هرگونه توطئه های دشمن و میثاق با آرمانهای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا موفق باشید.

محمد مهدی افتخاری
نماینده مردم غیور شهرستانهای فومن و شفت در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی