کد خبر: 52766تاریخ انتشار : 15:08:31 - چهار شنبه 2 نوامبر 2016

رئيس پليس آگاهي استان خبر داد؛

دستگيري سارق داخل خودرو با 11 فقره سرقت در فومن

رئيس پليس آگاهي استان از شناسايي و دستگيري سارق داخل خودرو با 11 فقره سرقت در شهرستان فومن خبر داد.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ فرهاد فلاح كريمي در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان فومن ، مراتب در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

سرهنگ فلاح كريمي افزود: ماموارن با شگردهای پلیسی سارق حرفه اي 28ساله سابقه دار اهل و ساکن کرج را مورد شناسايي و طي عملياتي غافلگيرانه وي را دستگير و به پليس آگاهي دلالت دادند.

فلاح كريمي با اشاره به اينكه متهم در بازجوئي فني و پليسي ماموران به 10  فقره سرقت داخل خودرو و 1 فقره موتورسيکلت از پارکينگ منازل اعتراف كرد افزود: ماموران 2 نفر مالخر را نيز در اين خصوص شناسايي و دستگير كردند.

وي با بيان اينكه در بازديد از منزل مالخران يکدستگاه تبلت ، دو عدد فلش و يکدستگاه موتورسيکلت مسروقه كشف و ضبط كردند ادامه داد: هر 3 متهم نيز در بازجويي به جرم خود اعتراف و با تشكيل پرونده به دادسرا ارسال با قرار مناسب روانه زندان گرديدند.

رئيس پليس آگاهي استان گيلان در پايان به شيوه سرقت سارقان كه با استفاده از غفلت صاحبان منازل وعدم ايمني درب هاي ورودي ساختمان وارد پارگينك منازل مي شدند و دست به سرقت مي زدند اشاره كرد و از هموطنان خواست ضمن رعايت اصول ايمني در درب وردي ساختمان ها در صورت مشاهده افراد مشكوك و پرسه زن آنان در كوچه هاي خلوت و جلوي مغازه ها بلافاصله با تلفن 110 يا 130 آگاهي تماس حاصل نمايند.