کد خبر: 52766تاریخ انتشار : ۱۵:۰۸:۳۱ - چهارشنبه ۱۲ آبا ۱۳۹۵

رئيس پليس آگاهي استان خبر داد؛

دستگیری سارق داخل خودرو با ۱۱ فقره سرقت در فومن

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری سارق داخل خودرو با ۱۱ فقره سرقت در شهرستان فومن خبر داد.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ فرهاد فلاح کریمی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان فومن ، مراتب در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ فلاح کریمی افزود: ماموارن با شگردهای پلیسی سارق حرفه ای ۲۸ساله سابقه دار اهل و ساکن کرج را مورد شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت دادند.

فلاح کریمی با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی فنی و پلیسی ماموران به ۱۰  فقره سرقت داخل خودرو و ۱ فقره موتورسیکلت از پارکینگ منازل اعتراف کرد افزود: ماموران ۲ نفر مالخر را نیز در این خصوص شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در بازدید از منزل مالخران یکدستگاه تبلت ، دو عدد فلش و یکدستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و ضبط کردند ادامه داد: هر ۳ متهم نیز در بازجویی به جرم خود اعتراف و با تشکیل پرونده به دادسرا ارسال با قرار مناسب روانه زندان گردیدند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در پایان به شیوه سرقت سارقان که با استفاده از غفلت صاحبان منازل وعدم ایمنی درب های ورودی ساختمان وارد پارگینک منازل می شدند و دست به سرقت می زدند اشاره کرد و از هموطنان خواست ضمن رعایت اصول ایمنی در درب وردی ساختمان ها در صورت مشاهده افراد مشکوک و پرسه زن آنان در کوچه های خلوت و جلوی مغازه ها بلافاصله با تلفن ۱۱۰ یا ۱۳۰ آگاهی تماس حاصل نمایند.