کد خبر: 52659تاریخ انتشار : 21:46:47 - شنبه 29 اکتبر 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در فومن برگزار خواهد شد

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس به منظور دفاع از کوی و برزن و ارتقای توان رزمی نیروهای بسیجی در عرصه های دفاعی،امنیتی و امداد برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز اظهار کرد: رزمایش بزرگ الی بیت المقدس به منظور دفاع از کوی و برزن و  ارتقای توان رزمی نیروهای بسیجی در عرصه های دفاعی،امنیتی و امداد برگزار می شود.

وی گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: “طراحی رزمایش های نظامی باید به فضای جنگ و واقعیت های میدانی جنگ نزدیک باشد و برای تمام امکانات و توانایی های دشمن پیش بینی و آمادگی وجود داشته باشد”، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فومن نیز در جهت حفظ ارتقاء سطح آمادگی رزم و آموزش نیروهای بسیجی شهرستان نسبت به اجرای رزمایش همراه با امداد و نجات با رویکرد پدافندغیرعامل  اقدام نموده است.

سرهنگ میرزاپور تصریح کرد: باتوجه با اینکه آمادگی رزمی در نیروهای مسلح به خصوص بسیج، یکی از مهمترین مولفه های مورد تاکید و سفارش فرمانده معظم کل قوا بوده و در راستای افزایش توان دفاع همه جانبه در مقابل دشمنان نظام و انقلاب می باشد لذا می طلبد در این راستا تمام توان گذاشته شود که آمادگی رزمی حفظ و روز به روز ارتقا یابد.