کد خبر: 52651تاریخ انتشار : 14:24:10 - شنبه 29 اکتبر 2016

حجت الاسلام ابراهیم زاده خطاب به مردم فومن و شفت؛

از همکاری و همدلی شما صمیمانه تشکر می کنم

حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت از مردم دو شهرستان طی بیانیه ای تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت از مردم دو شهرستان طی بیانیه ای تقدیر و تشکر کرد. این بیانیه به شرح ذیل می باشد؛
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت الله العظمی بهجت فومنی(ره):
ما زندگی می کنیم تا قیمت پیدا کنیم، نه به هر قیمتی زندگی کنیم.
مردم شریف شهرستانهای فومن و شفت
سلام علیکم؛ ضمن ادای احترام، خدای را شاکریم که نظام مقدس جمهوری اسلامی، زیر سایه ولایت مطلقه فقیه و با تلاش همه مسئولان وفادار و دلسوزش در عرصه های مختلف، بویژه در عرصه فرهنگ دینی، توفیقات و دستاوردهایی کسب نموده، که مایه شکوه و شوکت مردم عزیزمان گردیده است.
اکنون که پس از 11 سال، دوره خدمتگزاری اینجانب در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان های فومن و شفت به پایان رسیده است، فرصت را مغتنم شمرده و خداوند متعال را از بابت آشنایی با همه شما مردم عزیز این دو شهرستان شکرگزارم. بی شک پیشرفت برنامه های دینی، قرآنی و فرهنگی در این دو شهرستان، بدون لطف و مساعی و همکاری شما میسر نبود. اینجانب با الهام از حقیقت «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از همکاری، همفکری و همدلی و هم افزایی شما صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم.
در دوره مسئولیت اینجانب در این اداره ، اگر موفقیتی حاصل شده است، قطعاً مرهون تلاش و کوشش و پشتکار همکاران محترم، مسئولین، روحانیون، هیئات مذهبی، کانون های فرهنگی تبلیغی مساجد، هیئات امنای مساجد، مداحان، قاریان، حافظان و مربیان قرآن، و اقشار مردم ولایتمدار و ارجمند شهرستان های فومن و شفت بوده و امیدوارم این همکاری و همدلی برای خدمت بیشتر به ساحت مقدس قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام روز به روز افزایش یابد و اینجانب ضمن طلب حلالیت، آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون شما مردم بزرگوار را، در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم و از این پس نیز در کسوت یک مبلغ دینی، به عنوان خادم قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) و سربازی کوچک برای تحقق منویات مقام عظمای ولایت، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) خدمتگزارتان خواهم بود.
در پناه ایزد منان و در ظل توجهات و عنایات حضرت ولی عصر (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) عزتمند و سربلند باشید.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار

و من الله التوفیق
علیرضا ابراهیم زاده