کد خبر: 52485تاریخ انتشار : 14:12:45 - دوشنبه 24 اکتبر 2016

تقابل فوتبال گیلان و تبریز در یک شانزدهم حذفی

تیم های گیلانی در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور به دیدار تبریزی ها خواهند رفت.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز، ملوان انزلی که با انصراف سپهرنقش جهان به این مرحله راه پیدا کرده است، ۱۰ آبان در انزلی میزبان تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

ملوان که با دوری از لیگ برتر، دل تنگ روز های اوج شده است، دل به پیروزی در این بازی گره زده تا با صعود به مراحل بالاتر خوشحالی هواداران اش را رقم بزند.

شهرداری فومن نیز با شرایطی مشابه با ملوان انزلی با انصراف دیگز تیم گیلانی یعنی سپیدرود رشت به این مرحله راه یافت تا اولین حضور خود در جام حذفی فوتبال کشور را تجربه کند.

شهرداری فومن که در خانه بیش از ۳۰ ماه است که به هیچ تیمی نباخته، این بار باید به مهمانی شهرداری تبریزی برود که در مرحله قبل با انصراف صنعت نفت آبادان به این مرحله راه پیدا کرده است.

شهرداری فومن برای شگفتی سازی در این بازی مهره های خوبی را در اختیار دارد و به دنبال پیروزی در این بازی و میزبانی در بازی آینده است تا بتواند به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده و در اولین حضور اش رخ نمایی کند.

شهرداری فومن در لیگ دسته دو حضور دارد که با برد هفته گذشته در مقابل داماش گیلان روحیه مضاعفی گرفته و برای بازی با شهرداری تبریز آماده می شود.

شهرداری فومن و ملوان انزلی دو نماینده باقی مانده فوتبال گیلان در جام حذفی فوتبال کشور هستند که چشم های زیادی به آنها دوخته شده است.

پیش از بازی ملوان، شهرداری فومن روز چهارشنبه ۵ آبان ماه به دیدار شهرداری تبریز خواهد رفت.