کد خبر: 52407تاریخ انتشار : 1:28:32 - یکشنبه 23 اکتبر 2016

با انتخاب ۱۰ اثر؛

برگزیدگان جشنواره عکس «عاشورا از نگاه من» در فومن معرفی شدند

فومن- جشنواره عکس «عاشورا از نگاه من» با معرفی ۱۰ اثر برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن درباره برگزیدگان جشنواره عکس و نقاشی «عاشورا از نگاه من» به خبرنگارمهر گفت: این جشنواره به مناسبت ماه محرم و سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)  و با شرکت بیش از ۵۰ شهروند برگزار شد.

یوسف نیک انجام با اشاره به ارسال بیش از ۸۰ قطعه عکس به دبیرخانه و دفتر هیئت اجرایی این جشنواره افزود: از این تعداد،  ۱۰ اثر به عنوان عکس برگزیده انتخاب و معرفی شد و از شهروندان خالق این آثار با اهدای لوح تقدیر، تندیس و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه و ترویج فرهنگ و قیام عاشورایی، گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام حسین (ع) اعلام کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن همچنین خاطرنشان کرد: از ۱۵۰ کودک و نوجوان شرکت کننده در چهارمین دوره «نقاشی عاشورایی» که ظهر عاشورا با همکاری شهرداری فومن برگزار شده بود نیز با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.

به گفته این مسئول از آثار عکس های ارسالی به دبیرخانه نیز نمایشگاهی به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برای بازدید علاقه مندان دایر شده است.

منبع:مهر