کد خبر: 52397تاریخ انتشار : 12:15:15 - شنبه 22 اکتبر 2016

فرماندهی که سرما و گرما را به زانو درآورد

نیروی انتظامی که یکی از سازمان های انقلابی و برقرار کننده نظم و امنیت است، سختی های زیادی دارد و خدمت در آن تفاوتی بین شب و روز، سرد و گرم و باران و آفتاب نیست.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛  مدت مدیدی است که متخلفان و مجرمانی که در فومن حضور داشته و افکار شوم را در سر خود می پروراندند، احساس امنیت را از دست داده و خواب پریشان یک فرمانده متعهد و تلاشگر را می بینند.
نیروی انتظامی که یکی از سازمان های انقلابی و برقرار کننده نظم و امنیت است، سختی های زیادی دارد و خدمت در آن تفاوتی بین شب و روز، سرد و گرم و باران و آفتاب نیست.
رییس پلیس فومن، یکی از فرماندهان موفق پلیس شهرستان های استان گیلان است که در برخورد با سارقان، خرده فروشان مواد و کشف جرایم و… با همکاری ماموران انتظامی این شهرستان، موفقیت های زیادی را به دست آورده و موجب کسب رضایت مردم فومن و گردشگران شده است.
مردم فومن با کمترین رنج و در کمترین زمان به دیدار این فرمانده می روند و با دردو دل با او می نشینند
سرهنگ علیزاده، بعنوان یک رییس پلیس مردمی، مدیریت میدانی و متکی به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در کنار شهروندان حضور دارد.
امروز شهرستان فومن در یک یازی حساس فوتبال، میزبان تیم داماش گیلان بود، سرهنگ علیزاده که رخت پرافتخار پلیس را برتن داشت و شدت باران و حدت سرما جلودار آن نبود، یک تنه موجب حفظ امنیت جای جای ورزشگاه و مهمانان و میزبانان بازی شد که قدردانی هواداران فومنی و مسولان باشگاه را برانگیخت.

  1. شهروندعادی گفت:

    ازبهجت نیوزخیلی بعیدبودرپرتاژآگهی آنهم ازنوع شخصی اش راکارکند، فکرنکنم شخص جناب سرهنگ علیزاده نیزراضی به اینگونه قلم فرساییهاباشند،ایشان یک سربازهستندمانندهزارهزارسرباز بانام وگمنام وطن ،که امنیت وآسایش رابرای مردم به ارمغان می آورندخداخیرشان دهد،ای کاش نویسنده محترم یادی هم می کردازمرزداران عزیزی که درهوای سوزناک شبهای غرب وشرق کشورمشغول حفاظت دربرابر نفوذدشمنان قسم خورده ایران عزیزمان هستندوالبته مدافعین جان برکف حریم حرم.