کد خبر: 52318تاریخ انتشار : 18:51:46 - جمعه 21 اکتبر 2016

در هفته هفتم لیگ دسته دوم کشور؛

قایق سواری شهرداری چی های فومن در زیر باران شدید/ارتش سبز در خانه باج نمی دهد

تیم فوتبال شهرداری فومن موفق به شکست داماش گیلان شد.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛شهرداری فومن در هفته هفتم مسابقات لیگ دو کشور در یک بازی خانگی و زیر بارش باران شدید به مصاف هم استانی خود یعنی داماش گیلان رفت.
این بازی که با توجه با بارش شدید باران با استقبال پرشور هواداران همراه بود، با سوت داور آغاز شد.
شهرداری فومن در ابتدا ابتکار عمل بازی را در دست گرفت و حملات زیادی را روانه دروازه داماش کرد.
وقتی که بازی یه نفع شهرداری فومن در جریان بود، هافبک های داماش با سک سانتر از کنار زمین مهاجمان خود را دریک موقعیت گلزنی قرار دادند که توپ با ضربه سر مهاجم داماش وارد دروازه شد که داور مسابقه این گل را افساید اعلام کرد.
شهرداری فومن در دقیقه ۱۳ بازی با تدارک یک حمله و با یک شوت زیبا توسط مجتبی رستمی به گل رسید تا نیمه ابتدایی بازی با برتری شهرداری فومن به پایان برسد.
نیمه دوم دربی گیلان  که از حساسیت زیادی برخوردار است با شدت گرفتن باران آغاز شد وبازیکنان به خاطر این بارش شدید، با لباس دوم خود با به زمین گذاشتند.
داماش گیلان که با یک گل از رقیب خود عقب بود، نیمه دوم را با تدارک دیدن حملات خطرناک بر روی دروازه حریف  آغاز کرد.
حملات داماش تا دقیقه ۶۰ ادامه دار بود که پس از آن شهرداری فومن بازی را در دست گرفت و از جناحین موقعیت های زیادی را بر روی دروازه داماش ایجاد کرد.
زمین فوتبال که پر از آب شده بود اجازه بازی زمینی را به بازیکنان نمی داد تا بازیکنان دو تیم برای اجرای نکات تاکتیکی مربیان شان با مشکل مواجه شوند.
حملات دو تیم در نیمه دوم بی نتیجه ماند و سرانجام شهرداری فومن با تک گلی که در نیمه اول به ثمر رساند پیروز این میدان شد و شکسته خارج از خانه هفته گذشته اش را جبران کرد.

ترکیب شهرداری فومن:
ساسان باقر پور -جبار دادفر -سعید دلاور -علیرضا رمضانی -محمد آزاد طلب -مجتبی رستمی -محمد طالبی -حسن اشجاری -محسن رحیمی -نیما پاکدل -میلاد مرادی

ترکیب تیم داماش گیلان:
مجتبی فرهادی،  آرمين منفرد دوست،  کنعان طاهرنژاد،  محمد مختاری، علیرضا نظیف کار،  بابک رمضانی پور،  حسین نظیری،  حامد اکبری پور،  مسعود روزبهانی،  سامان نورمحمدی و حسام یعقوبی

حواشی:

باراندگی شدید موجب آبگرفتیگی بعضی از نقاط زمین شده بود.
با وجود بارندگی شدید، هواداران دو تیم صندلی هارا پرکرده بودند.
شهرداری فومن در نخستین حضور اش در یک الگیلانو رسمی موفق به پیروزی شد.
سه بازیکن اسبق ملوان انزلی که در تیم شهرداری فومن حضور دارند، به نوعی رقیب دیرینه تیم داماش محسوب می شدند که مورد توجه هواداران داماش قرار گرفته بودند.
حسن اشجاری از سوی هواداران تیم داماش مورد هجمه و توهین قرار گرفت.

شهرداری فومن سه سال است که در لیگ سه و دو در خانه باخت نداشته است.

در بعضی از دقایق هم صدایی تماشاگران دو تیم جالب توجه بود.

هواداران داماش در چند دقیقه از بازی علیه ملوان انزلی شعار سر دادند.

امکانات مطلوب ورزشگاه آزادی فومن که با تلاش هیات فوتبال فومن بازسازی شده است، مورد توجه ناظران و داوران و تیم مهمان قرار گرفته بود.