کد خبر: 52208تاریخ انتشار : 1:04:37 - پنجشنبه 20 اکتبر 2016

استاد بین المللی قرآن کریم؛

هدف ما در فومن رشد فنی فعالان قرآنی می باشد

هدف از اجرای این برنامه رشد و ارتقا سطح فنی عزیزان فومنی در زمینه قرآنی می باشد که ما هم در این زمینه همکاری لازم را با این عزیزان خواهیم داشت.

امیر محمد مهرورز/ به گزارش بهجت نیوز؛ محمد فلاح پور در حاشیه  اولین جلسه آموزش حرفه ای تلاوت قرآن کریم در مسجد حضرت ولی عصر(عج) بلامحله فومن گفت: با مدیریت واحد فرهنگی این مسجد قرار است در روزهای سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشا جلسه آموزش قرآن دایر باشد و برای رشد قرائت و تلاوت علاقمندان به قرآن مجید تلاش کنیم.

این استاد بین المللی قرآن تصریح کرد: هدف ما از اجرای این برنامه رشد و ارتقا سطح فنی فعالان قرآنی می باشد که ما هم در این زمینه همکاری لازم را با این عزیزان خواهیم داشت.

وی با ذکر توضیحاتی از خود اظهار کرد: از سنین کودکی با توجه به این که پدرم از اساتید قرآن هستند در فضای قرآنی بوده ام و در مقاطع مختلف حفظ قرآن را به جای خوبی رساندم، در مسابقات قرائت هم شرکت کردم و بالاخره موفق شدم حافظ قرآن شوم و قرائت را هم ادامه دادم  و به رتبه اول  مسابقات بین المللی قرائت قرآن کشور لیبی و رتبه اول مسابقات بین المللی دانشجویان جهان و رتبه های کشوری مختلف را کسب کرده ام.