کد خبر: 52199تاریخ انتشار : 20:20:26 - چهار شنبه 19 اکتبر 2016

در هفته هفتم لیگ دسته دوم کشور؛

با حضور هواداران شهرداری در خانه باج نمی دهد

ازسری رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ،دو تیم شهرداری فومن و داماش گیلان روز جمعه 30 مهر از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی فومن به مصاف یکدیگر می روند.

مجتبی فلاح/ به گزارش بهجت نیوز؛ از سری رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ،دو تیم شهرداری فومن و داماش گیلان روز جمعه 30 مهر از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی فومن به مصاف یکدیگر می روند.

 azadi-fouman-aafccjo
شهرداری فومن،این تیم محبوب که در هر بازی خود ورزشگاه کوچک شهر  را مملو از جمعیت می بیند به دنبال این است که با حضور هواداران پر شور خود شکست هفته قبل را جبران کند.

شهرداری فومن که تا بدینجای کار در سه فصل گذشته تنها یک باخت در خانه تجربه کرده است و امیدوار است با یک بازی حساب شده نتیجه دیدار روز جمعه را به نفع خود نماید.
این تیم بعد از مدت ها و پس از انحلال تیم خوب هلال احمر فومن در فوتبال گیلان قطب دیگری را به وجود آورده است. در سال هایی که در گیلان سه قطب فوتبال (ملوان ،سپیدرود، داماش گیلان) خوش می درخشیدند و مردم گیلان را خوشحال می کردند .

شهرداری فومن هم اکنون با 2 برد 1مساوی 3 شکست با 7 امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم آبی پوشان اردبیل در مکان 8 جدول 12 تیمی قرار دارد.

اما داماش گیلان تیمی که پبا مشکلات مالی بسیار در سال های گذشته مواجه بود. این تیم سال های گذشته در لیگ برتر و لیگ دسته اول کشور روز های پر فراز و نشیبی را سپری کرده و حالا بدنبال صعود به لیگ دسته اول می باشد.هواداران این تیم مانند تیم شهرداری فومن پر شور هستند.

این تیم با سرمربی باکویی خود که سابقه بازی در داماش را در سال های دور دارد در فومن به دنبال کسب امتیاز می باشد لذا باید دید در مقابل شهرداری فومن که در خانه به هیچ تیمی باج نمیدهد چه خواهد کرد.

داماش با 3 برد 1مساوی 2 باخت با 10 امتیاز و با تفاضل کمتر نسبت به تیم شهید کریمی جویبار در رده 3 جدول 12 تیمی قرار دارد.