کد خبر: 52076تاریخ انتشار : 16:23:32 - سه شنبه 18 اکتبر 2016

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان :

سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه فومن توسط دانشجویان گیلانی

کمیل کاسپور گفت: دانشجویان بسیجی در شهرستان فومن، در ۱۴ آبان ،به سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه خواهند پرداخت.

به گزارش  بهجت نیوز ؛ دبیر شورای تبیین مواضع  در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو گفت:با توجه به بیانات ارزشمند حضرت آقا در ماه مبارک رمضان در جمع تشکل های دانشجویی که فرمودند: خوب است که یک فصلی برای دانشجو ها در نماز جمعه باز شود و دانشجو ها و تشکل های دانشجویی بروند و تحلیل ارایه دهند تا مردم مطلع شوند.

این فعال دانشجویی در ادامه گفت: بسیج دانشجویی هم به عنوان یکی از پرمخاطب ترین تشکل دانشجویی در سطح کشور در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب طی جلساتی که با مسئولین  ستاد نماز جمعه گیلان داشت بر این شد تا دانشجویان بسیجی در ۹ شهرستان استان(رشت، لاهیجان،فومن، لنگرود، صومعه سرا، تالش، رودبار، آستانه، انزلی) در ۱۴ آبان  به سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بپردازند.

وی با بیان اینکه حضرت آقا مسئل تبیین را به عنوان نیاز اساسی جمهوری اسلامی یاد کردند، افزود: لذا از کارهای اصلی قشر فرهیخته، مؤمن و انقلابی جامعه امروز این است که مسائل را خوب بفهمد، تحلیل صحیح ارائه داده و آن را به اطلاع جامعه برساند و همین امر مسئولیت دانشجویان انقلابی را چند برابر می ­کند.

کمیل کاسپور اضافه کرد:مردم گیلان آماده ی شنیدن صحبت های انقلابی دانشجویان پیش از خطبه های نماز جمعه باشند و از آنجا که رسالت دانشجویی آرمان خواهی و مطالبه گری است دانشجویان همواره در این مسیر ثابت قدم هستند.

وی در پایان گفت:ان شا الله بسیج دانشجویی بانی آغاز موج روشنگری در تریبون های نماز جمعه استان خواهد بود.