کد خبر: 51578تاریخ انتشار : 2:02:35 - دوشنبه 10 اکتبر 2016

احیای فوتبال فومن و شور و شوق مردمی/ تلاش برای رسیدن به دست نیافته ها

برای موفقیت تیم شهرداری فومن افراد و بازیکنان زیادی از ابتدا تا حال زحمت کشیده اند، که قدم های همه آن عزیزان قابل ستایش است، اما در این بین سه نفر از دوست داران فومن و فوتبال این شهر در بدترین شرایط موجب حفظ و بقا و دوری تیم از حاشیه و مشکلات مالی شده اند

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛قدردانی از بزرگان و افرادی که برای تحقق آرمان و هدفی گران سنگ تلاش می کنند و موجب عزت،فخر و شعف ملت و جمع کثیری می شوند از مرام انسانی است.

امروزه فوتبال به عنوان ورزش اول ملت ها جلوه گری می کند و در بسیاری از کشور ها نیز وسیله انتقال فرهنگ ها و کسب درآمد های کلان است که طرفداران زیادی را به سکوهای استادیوم ها و پای گیرنده های تلویزیونی می کشاند.

این ورزش جذاب پس از سال ها در شهرستان فومن که در مدت ها پیش یکی از قطب های فوتبال گیلان بوده، رونق مجدد گرفته و شهروندان فوتبال دوست این شهر را برای تشویق تیم شان کنار هم جمع می کند.

تیم فوتبال شهرداری فومن روند رشد و ترقی از لیگ های پایه استان گیلان تا لیگ دسته دوم کشور را به صورت خیره کننده ای طی کرده و هم اکنون با سابقه تاسیس ده ساله، یکی از امیدهای صعود به لیگ دسته اول کشور است.

فوتبال در کشور ایران با مشکلات زیادی از جمله مسایل حاشیه ای و مالی دست و پنجه نرم می کند که شهرداری فومن به شکر خدا یکی از تیم هایی است که با داشتن مدیران لایق و پشتیبان های دلسوز و بی ادعا قید هرگونه حاشیه را زده و دل به صعود از قله های موفقیت جوانان شهرفومن بسته است.

برای موفقیت تیم شهرداری فومن افراد و بازیکنان زیادی از ابتدا تا حال زحمت کشیده اند، که قدم های همه آن عزیزان قابل ستایش است، اما در این بین سه نفر از دوست داران فومن و فوتبال این شهر در بدترین شرایط موجب حفظ و بقا و دوری تیم از حاشیه و مشکلات مالی شده اند که با حمایت های همه جانبه شان موجب خرسندی هواداران پرشمار تیم فوتبال فومن شده اند.

حاج احمدخدابنده لو (مالک شرکت و باشگاه مولدینگ فومن)، مجید مرآت (رییس هیات فوتبال فومن) و مسعود مرآت (پیشکسوتان فوتبال فومن) سه تلاشگری هستند که دل در گرو فوتبال و جوانان این شهر دارند تا امید و آرزو و نشاط آن ها همچنان جریان داشته باشد.

چندی است که بعضی ها شاید طاقت قدردانی از افرادی که سبب خیر و فخر در جامعه شده اند را نداریم و به همین دلیل است که بعضا به مرده پرستی محکوم می شویم، ولی چه زیبا است که قدردان زحمات کسانی باشیم که هنوز با سری بالا و دلی دریا نفس می کشند و جمع را به فرد ترجیح داده و از خود گذشته اند.

امیدواریم تیم فوتبال شهرداری فومن که با نام مولدینگ فومن به فوتبال خود ادامه خواهد داد، با صعود به لیگ دسته اول و بلکه لیگ برتر فوتبال کشور، موجب سرافرازی ورزش و مردم شهرستان شود.
انتهای خبر/