کد خبر: 51565تاریخ انتشار : 2:40:08 - یکشنبه 9 اکتبر 2016

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:

دعواهای سیاسی موجب دوری از اهداف چشم‌انداز 1404 می‌شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: نگران هستیم دعواهای زرگری سیاسی ما را از رسیدن به اهداف چشم‌انداز 1404 دور کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  فارس حجت‌الاسلام مهدی افتخاری در دیدار با آیت‌الله رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری در اجرای معماری اسلامی در شهرها را در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌کنیم.

وی به وضعیت معماری ساختمان‌های مجاور میدان مصلای رشت اشاره کرد و افزود: معماری ساختمان‌های مذکور سنخیتی با معماری اسلامی ندارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گیلان دارای جایگاه بسیار رفیعی در تربیت عالمان دینی است، تصریح کرد: مردم گیلان را ولایتمدار و عاطفی می‌دانیم.

افتخاری با انتقاد از وضعیت فرهنگی گیلان، بیان کرد: تمام نقاط استان در مقوله فرهنگی با مشکل مواجه است.

وی، خواستار افزایش سفر نمایندگان مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری به شهرستان‌ها شد و تصریح کرد: امر مذکور در ترویج فرهنگ ولایتمداری تاثیرگذار است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیکاری نسل جوان را معضل بسیار مهم در گیلان عنوان کرد و گفت: سال‌های گذشته صنایع را به عمد در استان تعطیل کردند.

افتخاری خاطرنشان کرد: تمام گروه‌های سیاسی وفادار با نظام و ولایت فقیه هستند.

وی به 9 سال زمان باقی‌مانده برای رسیدن به افق 1404 اشاره کرد و یادآور شد: رسیدن به اهداف افق چشم‌انداز نیازمند تلاش تمام مسؤولان است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در پایان متذکر شد: نگران هستیم عواهای زرگری سیاسی ما را از رسیدن به اهداف چشم‌انداز 1404 دور کند.