کد خبر: 51159تاریخ انتشار : 15:23:45 - دوشنبه 3 اکتبر 2016

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع بسیجیان:

عده‌ای در گیلان نشان داده‌اند که نسبت به سپاه و انقلاب کینه دارند

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برخی مسئولان استان نسبت به سپاه و انقلاب کینه دارند، گفت: به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفتیم بابت این بی کفایتی هایی که در حوزه مدیریت سیاسی و امنیتی استان داریم، از وزیر کشور سوال کنند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  ۸دی، سردار محمد عبدالله پور که در جمع بسیجیان استان گیلان صحبت می کرد، با اشاره به فرارسیدن ماه عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تسلیت این ایام، اظهار داشت: حرکت و قیام حضرت سیدالشهدا(ع) درس های زیادی برای بشریت دارد که باید همواره آن نکات را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه بزرگترین ابزار ما در دفاع از انقلاب، سربازهایی هستند که لباس روحانیت پوشیده‌اند، افزود: در جنگ نرم با جنگ ذهن و افکار مواجه هستیم و دشمن می خواهد جوانان را از اسلام دور نگه دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان همچنین گفت: تنها گروهی که می توانند شبهه زدایی کنند و در این جنگ نرم، نظام و انقلاب را نجات دهند، طلبه ها و روحانیون عزیز هستند زیرا مردم به حرف ها و اظهارات این قشر ایمان و اعتقاد کامل دارند.

عبدالله پور با اشاره به قضایای اخیر و موضع گیری های برخی از مسئولین استان علیه نیروهای انقلابی، تصریح کرد: افرادی که روزی در کسوت پاسداری بودند و لباس سپاه را می پوشیدند، امروز می بینیم که به عمله دشمن تبدیل شده اند و در جامعه شبهه افکنی می کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: چون که دشمنان اصلی ملت دستشان به ما نمی‌رسد و حتی جرات جسارت ندارند، لذا شاهدیم که این افراد به جای دشمن علیه نیروهای انقلابی حرف می زنند. حرفهای این افراد مصداق کف دهان شتری است که نشخوار کرده و هیچ ارزشی ندارد.

وی با بیان اینکه آنها نشان داده اند نسبت به سپاه و انقلاب کینه دارند، گفت: به نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی گفتیم بابت این بی کفایتی هایی که در حوزه مدیریت سیاسی و امنیتی استان داریم، از وزیر کشور سوال کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه بنده حتی معتقدم این کار دست مدیر ارشد استان هم نیست که بتواند با آنها برخورد کند، تاکید کرد: این افراد یک شبکه نفودی هستند که در بسترهای مدیریتی کشور نفوذ کرده اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به برخی معضلات اجتماعی و فرهنگی خاطرنشان کرد: علی رغم تاکید مقام معظم رهبری که فضای مجازی، ما را با تهدید و خطر جدی مواجه کرده و در حال به هم زدن دودمان ملت است، اما این آقایان با جسارت می گویند که سیاست ما در دولت، باز نگه داشتن فضای مجازی می باشد.

وی با بیان اینکه در یکی از شهرهای گیلان طی یکسال ۲۶۰ طلاق در مقابل ۲۸۰ ازدواج گزارش شده است که آماری بسیار نگران کننده است، اذعان داشت: بعد می بینیم که مدیر ما خوشحال است فضای مجازی هر نوع ابهام و شبهه ای را در جوانان به وجود می آورد و در حال از هم پاشیده شدن خانواده ها می باشد.

عبدالله پور با اشاره به اهمیت تبیین منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری در جامعه گفت: این تبیین تنها توسط روحانیون و طلاب عزیز به خوبی امکان پذیر می باشد و رسالت آنان را سنگین تر می کند.

انتهای پیام/