کد خبر: 51015تاریخ انتشار : 12:49:11 - شنبه 1 اکتبر 2016

دستان پاکی که باید بوسیده شوند/تأخیر در پرداخت حقوق رفتگران بی عدالتی است

بسیاری ازما، حتی یک بار هم با رفتگر محله هم صبحت نشده و یک خدا قوت خشک و خالی هم به او نگفته ایم.

به گزارش بهجت نیوز؛ هر روز صبح که از خانه قدم بیرون می گذاریم کوچه ها و خیابان ها را نظافت شده و تمیز می بینیم و بارها هم شاهد تلاش رفتگران سخت کوش بوده ایم که سرگرم نظافت معابر بوده اند. بسیاری ازما، حتی یک بار هم با رفتگر محله هم صبحت نشده و یک خدا قوت خشک و خالی هم به او نگفته ایم. نارنجی پوشان کارگرانی صدیق و زحمت کش هستند که اگر یک روز کارشان را انجام ندهند کثیفی کوچه ها و محله ها و بوی تعفن زباله ها، همه را کلافه می کند. حقیقتا این دستان پاک را که پاکی برای ما به ارمغان می آورد  باید بوسید.

خبر دار شدیم که این زحمت کشان عزیز هنوز حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده اند و  فرزندان آنها  در ماه مهر, ماه رفتن به كلاس درس و مدرسه قرار دارند. در گفتگوئی کوتاه با یکی از این رفتگران که خواست نامش فاش نشود وی گفت” حتی به اندازه اینکه بتواند بنزین موتورسیکلت خود را تهیه کند پول ندارد” لذا تاخیر در پرداخت حقوق آنها بی عدالتی می باشد بدینوسیله ازمسئولین شهرداری فومن و شورای اسلامی شهرمی خواهیم تا به وضعیت حقوقی این زحمت کشان رسيدگي بفرمايند.

  1. همشهری گفت:

    سلام منم چند روز پیش با یکیشون حرف زدم اوشون میگفتم یه هفته از سال تحصیلی میگذرد ولی هنوز فرزندشو به مدرسه نفرستاده میگفت دختر بچست حساسه تمام دوستاش وسایل خریدن ولی اون نداره خجالت میکشه فرزندشو بفرسته مدرسه،بنده خدا داشت با من حرف میزد بغض کرده بود و اشک تو چشاش جمع شده بود،میگفت خدایا هیچ پدری رو شرمنده فرزندش نکنه خیلی سخته