کد خبر: 51000تاریخ انتشار : 17:01:45 - جمعه 30 سپتامبر 2016

امام جمعه فومن؛

از شهردار فومن می خواهم در حل مشکلات بازار جدید بکوشد

جوانان سرمایه های ما هستند و ما باید این گنج ها را شنسائی کنیم و به جامعه بشناسانیم و تلاش کنیم امکانات آموزشی ما افزایش یابد تا خدای ناکرده فرار مغزها را نداشته باشیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین صفوی امام جمعه شهرستان فومن در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به رعایت تقوا برای همگان اظهار کرد: همه اعمال ما ثبت و ضبط خواهد شد و در روز قیامت گناهکاران از اعمال خود در هراسند و می گویند هیچ اعمالی از ما رها نشده است.

امام جمعه فومن با تشریح به منطق قرآن در مقابل مستکبران و ظالمین گفت: در طول تاریخ هیچ فرد حسینی با هیچ فرد یزیدی بیعت نکرد.امام رضا (ع) هرگز با مامون بیعت نکرد و امام موسی کاظم (ع) هرگز لبخندی به هارون الرشید نزد چرا که این منطق قرآن است و این منطق اهلبیت (ع) و امام حسین (ع) است که در مقابل ظلم بایستد و یاران او چون پروانه  دور وجود گهربارشش بچرخند.

حجت الاسلام صفوی با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید فرارسیدن ایام دانش پژوهی را به همه دانشجویان ، طلاب ، دانش آموزان، فرهنگیان و اولیای محترم تبریک و تهنیت گفت و تصریح کرد: جوانان سرمایه های ما هستند و ما باید این گنج ها را شنسائی کنیم و به جامعه بشناسانیم و تلاش کنیم امکانات آموزشی ما افزایش یابد تا خدای ناکرده فرار مغزها را نداشته باشیم.

استاد حوزه های علمیه گیلان فرارسیدن هفته نیروی انتظامی ره به همه دلاور مردان این نهاد انتظامی تبریک گفت و اظهار کرد: حضرت آقا در فرمایشات خود در دانشکده افسری فرمودند که آمادگی روزافزون نیروهای مسلح و انتقال تجربیات دوران دفاع مقدس باید در اولویت امور قرار بگیرد تا دشمن اندیشه ورود به کشور اسلامی ما را به خود راه ندهد.

وی در ادامه در ارتباط با مسائل سیاست خارجی افزود: ارتش سوریه عملیات گسترده ای را برای تصرف حلب برنامه ریزی کرده است اما آمریکا در مذاکراتش با روسیه اعلام کرده با حمله  ارتش سوریه  به حلب نیروهای مردمی از بین می روند اما باید از آمریکا و سازمان مللی که نام عربستان را از لیست سیاه خود حذف کرده است چرا به کشتار مردم بی گناه یمن واکنش نشان نمی دهند؟

امام جمعه فومن در ارتباط با موضوعات شهرستان تصریح کرد: طرح انتقال بازار طرح خوبی بود از همه زحمت کشان این طرح بزرگ تشکر می کنم. از شهردار فومن می خواهم در حل مشکلات بازار جدید فومن بکوشد. الحمدالله اکنون روزهای سه شنبه ترافیک ناراحت کننده در شهر نداریم اما امیدوارم در جاده کمربندی ترافیک سبب نشود فلسفه کمربندی ماسوله در خارج از شهر فومن زیر سوال برود.

وی در پایان با اشاره به موضوع سرشماری تاکید کرد: دولت اگر بخواهد برنامه ریزی جامعی انجام بدهد باید اطلاعات صحیح و دقیق داشته باشد لذا از همشهریان عزیز می خواهم با ماموران سرشماری همکاری داشته باشند.