کد خبر: 50897تاریخ انتشار : 2:50:14 - جمعه 30 سپتامبر 2016

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان خبر داد:

راه‌اندازی ششمین فروشگاه عرضه‌‌ محصولات فرهنگی کانون در فومن

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از راه اندازی ششمین نمایشگاه و فروشگاه عرضه‌ محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان شنبه(۱۰ مهر)در شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛  علی پورحسن ، از راه اندازی ششمین نمایشگاه و فروشگاه عرضه‌ محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان شنبه(۱۰ مهر)در شهرستان فومن خبر داد و گفت:این فروشگاه و نمایشگاه در راستای اهداف کانون برای گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی و هم‌چنین دسترسی آسان‌تر مخاطبان به کتاب و محصولات فرهنگی با حضور عبدالحمید شهسواری، مشاورمدیرعامل، فریدون واحدی معاونت توسعه و مدیریت منابع کانون کشور و جمعی از مسئولان استانی درشهرستان فومن گشایش‌ می یابد.

وی افزود: لوح‌های فشرده کانون زبان، سرگرمی‌های سازنده و نوشت‌افزار‌با نماد‌های ایرانی اسلامی از جمله محصولاتی هستند که با حضور کارکنان آشنا با مسایل فرهنگی به کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها عرضه‌می شود.

پورحسن ادامه داد:علاقه‌مندان می‌توانند از هفته آینده با مراجعه به این مرکز که در پارک کودک شهرستان فومن فعالیت خواهد‌ داشت، از این امکان مناسب فرهنگی استفاده کنند.

وی یادآور شد: کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان، افزون برارایه‌ی فعالیت‌های فرهنگی، ادبی، هنری و پژوهشی در 31 مرکز فرهنگی هنری ثابت، یک کتاب‌خانه‌ی سیار، چهارکتاب‌خانه پستی و یک مرکز فراگیر، با بهره‌گیری از شش نمایشگاه و فروشگاه ثابت و سیار عرضه‌ی محصولات فرهنگی در شهر‌های رشت، آستارا، لنگرود و لاهیجان درمسیر گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی گام برمی دارد./ایسنا