کد خبر: 50762تاریخ انتشار : ۱۷:۴۵:۱۱ - چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن؛

با تمام وجود در خدمت رسانی به همشهریان فومنی می کوشیم

باید حتما برای آینده نزدیک برنامه ریزی دقیق برای تجهیز این واحد صورت بگیرد تا در انجام خدمت به همشهریان با مشکلی مواجه نشویم.

امیر محمد مهرورز/ به گزارش بهجت نیوز؛ محمد صفری رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز اظهار کرد: فرارسیدن ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی را گرامی می داریم و با تمام وجود در خدمت رسانی به همشهریان فومنی می کوشیم.
محمد صفری با اشاره به عملکرد آتش نشانی و خدمات ایمنی فومن در شش ماه اول سال ۹۵ گفت: تا ۳۱ شهریور ۹۴ ما حدودا ۱۷۹ مورد عملیات امداد داشتیم که در سال ۹۵ در شش ماه اول سال این تعداد به ۱۰۱ مورد کاهش یافت.
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن با اشاره به برنامه های تجهیزی آتش نشانی فومن تصریح کرد: ۴ عدد شیر هیدرانت آتش نشانی در سطح شهر نصب شده است و ۳ عدد هم تعمیر شده است.در حال حاضر در حال خریداری یک تشک نجات به قیمت بالای ۳۵ میلیون تومان و نردبان هیدرولیکی ۵۲ متری برای ساختمان های بلند به قیمت تقریبی بالای پنج میلیارد تومان هستیم.
صفری ضمن اشاره به کافی بودن تجهیزات،نیروی انسانی و ماشین آلات تاکید کرد: باید حتما برای آینده نزدیک برنامه ریزی دقیق برای تجهیز این واحد صورت بگیرد تا در انجام خدمت به همشهریان با مشکلی مواجه نشویم.
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن در پایان ضمن تشکر از شهردار و شورای اسلامی شهر فومن افزود: به اطلاع عموم مردم  می رسانیم که با سامانه ۱۲۵ و شماره های تلفن ۳۴۷۲۲۲۲۲ و ۳۴۷۲۴۴۴۴ در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت همشهریان محترم هستیم.از همشهریان عزیز تقاضا داریم که همکاری لازم را با ما در انجام خدمات امداد رسانی به خصوص در هنگام شنیدن آژیر ماشین آتش نشانی داشته باشند و در پایان تشکر میکنم از همه  ماموران زحمتکش آتش نشانی علی الخصوص از آقای تیموری که خودرو های آتش نشانی و موتور پمپ های ما را تعمیر می کنند.